Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

  • Kategorie
  • Výrobci
 

Zboží bylo vyřazeno z nabídky

Pokud máte o produkt zájem, kontaktujte prosím emailem manažera:Nicola Bodnárová

Sušička ovoce G21 Harmony big s časovačem - rozbaleno z výstavky

Rozbaleno

 

Deset sušících plátů, regulace teploty, rovnoměrné sušení ovoce, zeleniny i masa, příjemně tichý chod. To jsou jen některé z důvodů, pro které je sušička potravin G21 Harmony Big tolik oblíbená. V čem ještě vyniká?


 
Výrobce
G21
Kód

60081165

Part No.

HMB-800W

Popis produktu

Výborný poměr ceny a výkonu

Srovnáním parametrů zjistíte, že poměr ceny a toho, co dokáže, je skvělý. Svým 800W  příkonem patří G21 Harmony Big mezi profesionálky. Bez problémů zvládne velké vytížení v komerčních provozech, restauracích nebo barech. Cenou je přitom dostupná i pro domácí použití.


 

Rovnoměrné sušení

Díky umístění ventilátoru na zadní stěně sušičky proudí při sušení teplý vzduch horizontálně. Tato obrovská výhoda umožňuje rovnoměrné sušení všech vložených kousků ovoce, zeleniny nebo masa, hub i bylinek. Sušící se dobroty nemusíte neustále kontrolovat, přerovnávat ani obracet.Regulátor teploty ? kamarád vitamínů

Důležitým prvkem správného sušení je teplota. Příliš vysoká připraví suroviny o důležité živiny, příliš nízká zase nevysuší potraviny důkladně a mohou se začít kazit. Regulátorem teploty nastavíte takovou, která zabrání ztrátám zdravých látek, enzymů i vitamínů.

Nastavte čas, o víc se starat nemusíte

Sušičku potravin G21 Harmony Big jsme vybavili automatickým časovačem. Po uplynutí nastavené doby sušení, kterou jste nastavili na digitálním displeji, se sama vypne. V době sušení si klidně nakrájejte suroviny na další várku, hrajte si s dětmi nebo se věnujte sami sobě. Váš čas je jen váš, o svou profesionální pomocnici se starat nemusíte.  
 

Sušte nejen ovoce a zeleninu

Ovocné lupínky nebo zeleninové chipsy si lidé v sušičkách připravují nejčastěji. Se sušičkou G21 Harmony Big ale usušíte cokoliv. Vegetariánské ovocné rolky, vynikající zdravé sušenky, plátky masa, houby i vlastnoručně nasbírané bylinky. Dokoupením teflonového plata si navíc zajistíte i přísun domácích jogurtů, vynikající korpus na pizzu nebo zdravé fitness müsli tyčinky.

 

Nejzdravější způsob uchovávání potravin

Proč máme sušičky tak rádi? Protože díky nim můžeme skladovat potraviny celé dlouhé měsíce bez toho, aby přišly o své vitamíny, zdravé látky a živiny. Zatímco v mraženém ovoci zůstává pouze 40-60 % živin a v konzervovaném dokonce jen 20-30 % původních zdravých látek, sušení vám uchová až 97 % živin. To už je pádný důvod pro pořízení Sušičky G21 Harmony Big, že?


Parametry

Fyzické vlastnosti

Barevné provedení
černá

Automatické vypnutí
Ano
Rozměry (cm)
50x38,5x49 cm
Provedení
Obdélníková
Časovač
Digitální
Počet plat
10
Rozdělení
Sušičky
Regulátor nastavení teploty
32 - 68 °C
Rozměr plat
37x29 cm

Ke stažení