Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

  • Kategorie
  • Výrobci
 

Zboží bylo vyřazeno z nabídky

Pokud máte o produkt zájem, kontaktujte prosím emailem manažera:Nicola Bodnárová

Grilovací nářadí G21 sada 5 ks, hliníkový kufr - 2. jakost - poškozený kufr

Rozbaleno

 
Grilovací nářadí G21 o délce 40 cm. Součástí sady je obracečka, vidlička, kleště, prodloužený grilovací nůž a štětec na potírání. Pro snadné přenášení je nářadí uloženo do hliníkového kufru.
 
Výrobce
G21
Kód

6353921

Part No.

GSD-05-ALP

Popis produktu

Jedná se o 2. jakost, hliníkový kufr je lehce poškozen, viz fotografie v galerii. Poškození nemá vliv na funkčnost výrobku. Nářadí uvnitř kufru je nepoškozené, kompletní a plně funkční. Na zboží je poskytována plná záruka.

Grilovací nářadí G21 je nepostradatelnou výbavou každého zahradního šéfkuchaře. K pohodovému létu s rodinou a přáteli neodmyslitelně patří slunce, voda, osvěžující drinky a vůně grilovaných delikates, které se linou vaší zahradou. Pro pravou radost z grilování je nářadí na gril G21 jasnou volbou číslo jedna.

Sada obsahuje kompletní nástroje pro grilování bez potíží. Součástí sady je obracečka, vidlička, kleště, prodloužený grilovací nůž a štětec na potírání. Délka nářadí 40 cm zajišťuje, že na vás při grilování nebudou šlehat plameny ani prskat olej z masa. Pro snadné přenášení a skladování je nářadí uloženo do praktického hliníkového kufru.

Myslíme i na váš pitný režim, z toho důvodu jsme všechny nástroje uzpůsobili tak, aby se daly použít jednou rukou a ve druhé jste mohli po celou dobu grilování pohodlně držet sklenici vychlazeného piva.

Opatřete si nářadí na grilování G21 a nabídněte vašim hostům chutné grilované maso, sýry nebo zeleninu po celou grilovací sezonu.

Specifikace

  • Délka nářadí: 40 cm
  • Materiál: kov

Obsah balení

  1. Obracečka
  2. Vidlička
  3. Kleště
  4. Prodloužený grilovací nůž
  5. Štětec na potírání
  6. Hliníkový kufr

Parametry

Fyzické vlastnosti

Materiál
kov

Rozdělení
Příslušenství