A je to tu, značka G21-Vitality dostala nový web!

A je to tu, značka G21-Vitality dostala nový web!

Zdravý životní styl, štíhlá linie, pohodlí a dobrá nálada, to jsou společné znaky pro produkty značky G21-Vitality. Produkty, kterým v uživatelských hodnoceních dáváte 100 %. Proto jsme vám i jim nadělili nový web, ale to zdaleka není všechno.

K oslavě patří dárky a překvapení

Připravili jsme pro vás na oslavu i spoustu překvapení. A pozor, bez omezení a háčků. Překvapení, která jsou skutečně jen pro radost. Bez podmínek.

  1. Doprava zdarma. Ke všem produktům. Ať už nakoupíte sadu náhradních plat nebo profi mixér, přivezeme vám je zadarmo.

  2. Dárek, který potěší. Co říkáte na knihu receptů, která se běžně prodává za více než čtyři stovky, hodila by se vám? U velkého množství produktů ji teď najdete. Zdarma.

  3. Pětistovku ke každé objednávce. Dobrý, že? Ať už si objednáte nejlevnější sušičku potravin nebo mixér, ke každé objednávce dostanete poukaz na 500 Kč na příští nákup (ne, ne, sčítat se to nedá ;) ).

Jak dlouho budeme slavit? Přesně měsíc! Tak si užijte každou minutu, ať už s táckem zdravého sušeného ovoce, miskou čerstvě namixované polévky nebo sklenicí báječného smoothie :-)

Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
100%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také