Akce: Nakupte Hellovýhodně!

Akce: Nakupte Hellovýhodně!

Máme pro vás skvělou zprávu! Právě teď si můžete pořídit přístroj nebo produkt, po kterém toužíte a přitom zůstane vaše peněženka plná.

Ve spolupráci s naším partnerem, společností Hello, Bank!, jsme pro vás připravili výhodnou akci. Právě teď můžete získat svůj vyhlédnutý mixér, robot, sušičku nebo odšťavňovač na splátky bez navýšení. 

Jak při nákupu na splátky bez navýšení postupovat?

  1. Vyberte si zboží, které se vám líbí. Nákup na splátky je možný už od 2 000 Kč, proto zvolte buď jeden produkt v této či vyšší ceně nebo několik produktů, jejichž souhrnná výše přesáhne částku 2 000 Kč.

  1. V košíku v nabídce DOPRAVA A PLATBA vyberte splátkový prodej Hello Bank! by Cetelem jako způsob platby

  1. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do rozhraní, kde si nastavíte možnosti splátek.

  1. V nabídce “Typ úvěru” zvolte možnost: Bez navýšení 0 % + 10 x 10 %

Chcete se na něco zeptat? Budeme rádi, když se na nás obrátíte. Všechny dotazy vám zodpovíme buď na mailu chci@g21-vitality.cz nebo na telefonním čísle +420 724 218 398

Reprezentativní příklad: cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 10, výše měsíční splátky 1 000 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 10 000 Kč, roční pevná úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Dejte tip přátelům
Autor
Jak se vám článek líbil?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také