Často se nás ptáte, kam pro suroviny

Často se nás ptáte, kam pro suroviny

Píšete nám, že jsou naše mixéry super, že fakt s rozmixováním ořechů na máslo nemají problém a že se s tím poperou rychle a zběsile, ale že je problém s ořechy samotnými. Že jsou někde drahé, jinde nekvalitní a ne každému roste na zahradě vlastní ořešák nebo mandloň. Tak my vám prozradíme náš zdroj ;-)

Návrhy, abychom se prodejem surovin, krom výroby a prodeje mixérů, odšťavňovačů a dalších produktů, tolik oblíbených milovníky RAW stravy a zdravého jídla, labužníky nebo hobby i profesionálními kuchaři, sami zabývali, jsme zamítli. Chceme dělat dobře a pořádně to, co děláme. 

Proč měnit věci, které fungují? 

Nám totiž funguje spolupráce s Denux.cz, od kterých bereme nejen ořechy, mandle nebo semínka, ale i oleje a další věci. 

Denux.cz je malá rodinná firma se sídlem ve Strakonicích. Ano, známe je i osobně, tak ostatně kdysi naše spolupráce vznikla. A fandíme jejich nadšení do zdravé výživy i vstřícnosti k zákazníkům, což ostatně dokládají i hodnocení z Heuréky.  Vy, co už jste od nás něco nakoupili, koneckonců víte, že to máme nastaveno stejně. 

Suroviny, které od Denux.cz nakupujeme, jsou výborné. Denux.cz dbá jak na kvalitu ořechů i dalších produktů, tak na správné skladování i rozumné ceny. 

Až tedy dostanete chuť na mandlové máslo nebo doma pečenou bagetku, posypanou sezamovými semínky a chia, bez obav si vyberte na Denuxu. A když budete chtít poradit, Marek s Pavlou vám rádi odpoví na všechny otázky. Třeba na to, jak správně namáčet ořechy


Dejte tip přátelům
Autor
Jak se vám článek líbil?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také