Chcete změnu? Půjdeme do toho s vámi!

Chcete změnu? Půjdeme do toho s vámi!

Chcete zhubnout nebo vytvarovat postavu? Pojďte s námi do Proměny s odborníky. Kolik vás to bude stát? Ani korunu.

“Mám velkej zadek!”, “Vypadám jako skříň.”, “Jak mám zamaskovat to břicho?”, “Připadám si nemotorně.”
Čas od času si takhle asi postěžuje každý :-) Ale dost! Konec lamentacím, prostě to chce změnu. Pojďme se do ní pustit společně, je tu Proměna s G21.

Co je Proměna s G21?

Dvouměsíční projekt, který vám pomůže změnit to, co vám vadí. Zhubnout. Zeštíhlit stehna, zvednout zadeček, zpevnit břicho. A zbavit se i těch visících volánů na pažích, které se objeví pokaždé, když zvednete ruku k mávání.

Je to jen pro ženský?

Ne. Protože každý z trojice bude mít své jídelníčky i pohybové plány na míru, můžete se do Proměny s G21 zapojit ať už jste žena nebo muž. A nemusíte se jen snažit zhubnout, ale třeba jen přetvarovat postavu, posílit svaly a zlepšit fyzičku. Tohle všechno za dva měsíce společně zvládneme.

Budu u toho hladovět?

Ne, ani náhodou. Budete jíst, co hrdlo ráčí. Jen trošku jinak, než jíte teď. Ale slibujeme, že si pochutnáte. Dostanete jídelníček, recepty, tipy i přístroje, na kterých si jídlo připravíte.

Dobrý, ne? ;-)

Budu u toho muset hodně makat?

Jakože jestli z vás budeme při cvičení sdírat kůži? To fakt ne. Máme pro vás super trenéry a trenérky a cvičení přesně takové, jaké vám sedne. S cvičebním plánem na míru budete moci pozorovat, jak se vaše tělo mění a tvaruje. Krásnej pocit, však uvidíte sami.

Co to stojí?

Nic!

Fakt, ani korunu. Z přihlášených zájemců vybereme trojici, která projde proměnou s Proměnou. Pod dohledem jedničky na výživu a odborníků na pohyb dostanete šanci a plnou podporu udělat právě teď ten krok, který vás dělí od pocitu spokojenosti a naprosté euforie.

Chci ten krok udělat!

Bezva, tak začněte tím, že nám pošlete své údaje, jméno a věk, fotku (kterou ale nikomu neukážeme, nebojte se!) a alespoň jednou větou se popište. Třeba nám napište, proč se chcete proměnit nebo jakou velikost džín si chcete koupit :-)

Těšíme se na vaše e-maily, pište na promena@g21-vitality.cz


Dejte tip přátelům
Autor receptu
Líbil se vám recept?
100%
Nelíbí se mi

Komentáře (2)

Radmila Kazdova
Stačí poslat přihlášku, teď už je to ale tak tak, odborníci už vybírají.
Radmila Kazdova, před 3 lety |
#1
Denisa Elekova
Do toho chci jít!
Denisa Elekova, před 3 lety |
#2

Přečtěte si také