Inspirace: Koho rádi sledujete?

Inspirace: Koho rádi sledujete?

Taky máte na sociálních sítích své oblíbence? Kteří vás baví, na jejichž příspěvky netrpělivě čekáte a kteří vás inspirují? Pojďme si dát navzájem tipy – my vám představíme naše a budeme moc rádi, když nám ukážete ty své :-) TIP: Sledováním naší "velké pětky" můžete ušetřit i pěkných pár stovek. Čas od času totiž zveřejňují své slevové kupóny na produkty G21 Vitality!

Deník Terezy

Studuje, pracuje, sportuje, žije. Pokud se o někom dá říct, že žije opravdu naplno, je to rozhodně Tereza Šlancarová. Jedenadvacetiletá studentka Univerzity Karlovy zvládá školu, práci, sport, vlastní blog i influencerské spolupráce na sociálních sítích. Před pěti lety začala pravidelně cvičita vymýšlet své první recepty. Snaží se ukázat, že zdraví jídla mohou být chutná a její recepty jsou opravdu zajímavé. O veganství, vstávání téměř v hodině vlků, plánování času nebo anorexii si s námi povídala v rozhovoru pro magazín G21 Vitality. Ráda čte nebo poslouchá podcasty. 


Buzny v akci

Fany a Jirka – dva fajn kluci, kteří sdílí střípky ze svého vztahu i života. Jsou zábavní, když společně vaří, když se špičkují i usmiřují, když se učí nebo si slaďují oblečení a doplňky na nějakou akci. Jejich instagramové fotky jsou nádherné a recepty i tipy originální a zajímavé. Určitě stojí za sledování.


Tere.fu

Tereza Fuková se umí proměnit i během jednoho měsíce. Cvičení, které ji hodně baví, se věnuje společně se svým přítelem. Na jejím instagramovém účtu najdete nejen fajn tipy na jídlo, fitness doplňky nebo cvičení, ale nemá problém svěřit se i s tématy, která bývají opomíjená nebo tabu. Celulitida, problémy s antikoncepcí – věci, které řeší hodně dívek, ale jen málokterá o nich otevřeně hovoří. 

Maruška Veg

Dívka, máma, partnerka. Maruška s námi spolupracuje už delší dobu a její příspěvky i tipy nás vyloženě baví. Maruška má ráda jídlo a ještě raději je fotí. Natáčí také videorecepty a je velkou inspirací i spoustě maminek. Ukazuje, že i s malým dítětem se dá podnikat spousta věcí společně a že například pečení s dcerkou nemusí znamenat jen úklidovou kalamitu, ale naopak velkou radost a zábavu. Maruščin instagram i blog stojí za každou zde strávenou chvíli. 

Blog Kuchtíme

Pája z blogu Kuchtí.me má velmi specifický styl humoru, který dává jejím příspěvkům punc atraktivity a originality. Vaření s ní vás obohatí o výborné i rychlé recepty a ještě se u toho zasmějete. V roce 2013 napsala svou první vtipnou kuchařku a když si ji přečetl Tom, její tehdy čerstvá láska a dnes životní partner, byl nadšený a od té doby ji podporuje ve všem, co dělá. Znáte Velkou svačinkovou bichli? To je jejich společné dílo a my ji vřele doporučujeme.

Kdo na sociálních sítích nejvíc baví vás? Kdo vás inspiruje v jídle nebo v pohybu, kdo je vám sympatický a kdo podle vás stojí za sledování? Napište nám své tipy, děkujeme!


Info: Úvodní foto je z profilu Buzny v akci


Dejte tip přátelům
Autor receptu
Líbil se vám recept?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také