Nastartujte se vitamíny, právě teď s 15% slevou

Nastartujte se vitamíny, právě teď s 15% slevou

Taky rok co rok bojujete s nenaplněnými předsevzetími? Pojďte na ně letos vyzrát, víme, jak se nastartovat na celý rok a ještě na tom ušetřit!

V ovocných a zeleninových šťávách, které neprošly žádnou konzervací, tepelnou úpravou ani umělým dochucováním a slazením je maximum zdravých látek, živin a vitamínů. Proto jsou pro organismus nejlepší a při domácí přípravě šťáv z čerstvé zeleniny a ovoce získáte dokonalou kontrolu nad tím, co svému tělu dopřáváte. Abyste to teď měli jednodušší, připravili jsme pro vás akci se slevou 15 % na naše výborné odšťavňovače, které vám naplní sklenice elixírem zdraví.

 Sleva 15 % s heslem ZACNI15

Vyberte si odšťavňovač, který vám nejvíc vyhovuje parametry i cenou. Tu vám teď ještě o celých 15 % snížíme hned, jak v košíku v políčku na slevu zadáte slevový kupón ZACNI15. Pokud jste zvolili model G21 Chamberi nebo G21 Gracioso s prodlouženou zárukou 2 + 2 roky, nezapomeňte si prodloužení záruky zaregistrovat, je to zdarma.  

Vliv čerstvých šťáv na zdraví, zdravý životní styl a  hubnutí

Díky koncentraci živin, vitamínů a dalších zdraví prospěšných látek jsou čerstvé šťávy ze syrového ovoce a zeleniny nepostradatelné pro zdravý životní styl. Vhodným výběrem surovin tak navíc získáte i neuvěřitelně chutné nápoje, které vás zasytí, pomohou při prevenci nebo doplňují podpůrnou léčbu různých onemocnění a výborně asistují i při redukční dietě nebo detoxu.
Pozor jen na správné dávkování, čerstvé ovocné šťávy neberte jako součást pitného režimu a nesoustřeďte se jen na některé suroviny, v našem magazínu už teď najdete spoustu tipů a zajímavých receptů, které vám s přípravou pomohou a poradí. 

Další přínos, o kterém jste možná nevěděli

Protože se snažíme vyvíjet naše produkty tak, aby měly širší využití, i odšťavňovače G21 Vitality vám pomohou nejen se získáním maxima vitamínů a živin z čerstvých surovin, ale dokážou změnit výčitky z mlsání v potěšení. Připravíte si díky nim totiž i vynikající dezert v podobě lahodné, přitom však zdravé zmrzliny. 

Pomohou vám i s přísunem potřebné dávky vitamínů pro děti, jejichž chutě jsou leckdy nevyzpytatelné. I často neoblíbenou brokolici nebo špenát snadno skryjete ve výborném pomerančovo-zázvorovém džusu, o který se budou přetahovat. 

Díky snadné obsluze se stane nový odšťavňovač samozřejmou součástí vaší kuchyně

Všechny naše odšťavňovače mají geniálně snadné ovládání, takže je příprava raní dávky vitamínů snadná. Lehce se také čistí a jsou tak okamžitě připraveny k dalšímu použití. Velkou výhodou je vkládací otvor o průměru 7,5 cm, kterým jsme vybavili modely G21 Gracioso a G21 Emotion, takže odšťavňované ovoce ani zeleninu nemusíte krájet. Model G21 Chamberi je zase profesionál a rebel, protože používá novou revoluční technologii – inverzní odšťavňování. Ať už si vyberete kterýkoliv z nich, nebudete litovat a s 15% slevou se vám koupě vyplatí. 


Dejte tip přátelům
Autor receptu
Líbil se vám recept?
100%
Nelíbí se mi

Komentáře (1)

Eva Němečková
Eva Němečková, před 10 dny |
#1

Přečtěte si také