Rozhovor s finalistkou České  Miss 2016 Vendulou Neumanovou

Rozhovor s finalistkou České Miss 2016 Vendulou Neumanovou

Přinášíme Vám rozhovor s Finalistkou České Miss 2016 Vendulou Neumanovou, která se stala tváří značky G21–Vitality. Prozradila nám, co pro ni znamená zdravá výživa. A odhalila své tajemství k udržení štíhlé postavy.

Vendulo, stala jste se tváří značky, která je symbolem pro zdravý životní styl. Vždycky jste k němu měla blízko?

Vždycky určitě ne, lízátka a sladkosti v dětství mají kouzelnou moc (smích). Ale postupně jsem se ke zdravému stylu dostala vlastně úplně přirozeně. Hodně sportuji, začala jsem dělat modeling, dny měly najednou mnohem míň hodin, než jsem potřebovala. Pak jsou dvě možnosti. Ta první je, že se poddáte špatným návykům - nepravidelný režim s hamburgery “na stojáka”, takže energii si pak dávkujete z kávy a energy drinků.

Nebo?

Můžete si zvolit cestu, kterou jsem se vydala já. Dejte tělu to, co potřebuje a oč si samo říká a zvládnete i sebevětší nápor mnohem snáz. Ráda běhám, oblíbila jsem si také fitbox, kde ze sebe dostanu nahromaděný stres. Často navštěvuji posilovací lekce jako je například pilates. A k tomu všemu potřebuji energii.

Tak jestli si vaše tělo říká jen o zdravou stravu, máte to docela snadné...

(Smích) Jasně, slýchat od svého těla jen “Vendulo, teď mi dopřej mrkev s celerem” by bylo doopravdy fajn. Ale teď vážně, neříkám, že zdravý životní styl striktně dodržuji a nehřeším. Ale z větší části jím zdravě, protože vím, že tělu dávám potřebné živiny. Vidím na sobě, že mám více elánu, pleť jen září, vlasy jsou pevnější. Dokonce to odrazilo i na mé psychice, jsem klidnější a vyrovnanější.

Aha, takže květák do každého vztahu, ano?

Přesně! (smích)

To zní jako plán. Ale dodržovat zdravý a vyvážený režim musí být dost náročné na přípravu, zvlášť při vašem pracovním vypětí a sportovních aktivitách.

Vidíte, a je to přesně naopak. Stačí jen najít si ty správné pomocníky. Na základě předchozích pracovních nabídek jsem se zúčastnila nedávno konaného RawFestu, kde jsem si mohla pracovně vyzkoušet všechny produkty značky G21-Vitality.

Takže jste je začala hned i používat?

Ano, jako první jsem si pořídila mixér Perfect Smoothie Vitality, díky kterému jsem se naučila pravidelně dělat smoothies. Zaujal mě vysokým výkonem, díky kterému rozmixuje i nejtvrdší suroviny za okamžik. Například k přípravě vydatné zeleninové energetické bomby mi tak stačí pár vteřin.

Zvládáte tedy i pravidelnost, která je pro zdravý životní styl tak důležitá? Snídaně, svačina, oběd…?

Ano, jen je důležité si promyslet, co v náročný den budu jíst a pak si jídlo předem připravit. Když si jdu ráno zacvičit, připravím si pouze ovocné zeleninové šťávy v odšťavňovači G21 Chamber Horizontal, abych získala rychle energii. Po cvičení si dám vydatnou snídani například jogurt s ovocem nebo vajíčka na všechny způsoby. A z domu odcházím s krabičkami, ideální je třeba odpolední svačina ze sušeného masa a zeleniny. Chybět nesmí ani nádobka s dobrým smoothie.

Tip od Venduly na smoothie:

Ingredience:

·         Banán

·         Velká hrst baby špenátu

·         Pomerančová šťáva (připravená v odšťavňovači G21 Chamber Horizontal)

·         Bazalka

Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
60%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také