Velká obálková akce se slevami až 20 % je tu!

Velká obálková akce se slevami až 20 % je tu!

Taky vám Ježíšek přinesl obálku? Nebo dvě, abyste si udělali radost a splnili si přání? Zatímco romantici a pragmatici se každý rok přou o přednostech rozbalování dárků nebo rozlepování obálek, my víme, že nejlepší je obojí. A obálka má obrovskou výhodu...

Jedna obálka = dvojí radost 

Pokud jste tedy našli pod stromečkem krásně zabalený a mašlí ozdobený mixér G21, odšťavňovač nebo třeba ostré nože, blahopřejeme a radujeme se s vámi. A pokud si Ježíšek nebyl jistý a nechal výběr na vás, gratulujeme k obálce. Můžete ji u nás vyměnit za svůj vytoužený dárek a udělat si radost hned dvakrát. Připravili jsme pro vás totiž obálkovou akci s mnohdy až výprodejovými cenami!

V čem spočívá kouzlo obálkové akce?

Postupně jsme prošli produkty, které máte nejraději a o které si nejvíc píšete a upravili jejich ceny tak, abyste nad výměnou za obsah obálky vůbec nemuseli přemýšlet. Slevy jsou 10%, 15% a 20%. 

Stolní mixér G21 Smart Smoothie Vitality s digitálním ovládáním nebo G21 Acoustic s odhlučňovacím krytem tedy nyní získáte téměř o tisícovku levněji. U nejprodávanějšího odšťavňovače G21 Gracioso dělá sleva dokonce 1 200 Kč, takže namísto 5 999 Kč zaplatíte pouze 4 799 Kč. Odšťavňovače G21 Emotion teď koupíte za cenu o 600 Kč nižší, tedy za 2 399 Kč.

O dvanáct stovek míň stojí v obálkové akci i robot G21 Promesso v hnědém, stříbrném nebo tmavě šedém provedení!

Pokukujete po sušičce potravin nebo po hrncích? 

Sušičky potravin G21 Paradiso Big nebo G21 Paradiso Cube i nové modely G21 Breezer a G21 Mistral vám pošleme s 10% slevou, takže ušetříte až 650 Kč. A nezapomněli jsme ani na věci na vaření, takže sady hrnců G21 Miracle s greblonovou vrstvou můžete objednat za pouhých 2 799 Kč (namísto běžné ceny 3 499 Kč) a hrnce G21 Magic s teflonem o 600 Kč levněji oproti běžné ceně.

Do kdy platí obálková akce se slevami až 1 200 Kč?

Ježíškovy obálky můžete za produkty s mnohdy až výprodejovými cenami směňovat do neděle 12. ledna 2020, tak neváhejte a hurá na nákup :-)


Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
100%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také