Skutečně dobrý vánoční dárek

Skutečně dobrý vánoční dárek

Ano, i tohle vás může napadnout po rozbalení dárkového papíru pod vánočním stromečkem nebo na oslavě narozenin. Ale když překonáte prvotní údiv, zjistíte, že vás tenhle dárek může opravdu těšit. A ne chvíli, ale několik dlouhých let.

Frajer s velkým výkonem

Tak charakterizují mixér G21 Perfect Smoothie Vitality ty (i ti), kdo už jej doma mají. Vysoce výkonný mixér, který rozdrtí i ty nejtvrdší suroviny do sametově hladké a hebké konzistence. Mixér, na jehož ovládání člověk nepotřebuje dva vysokoškolské diplomy. Mixér, u jehož vyčištění po práci nemusí asistovat skupina odborníků. Propláchne se sám, vy jen krátce podržíte pulsní tlačítko.

Proč mu říkáme akční hrdina?

Neplýtvá slovy, přejde rovnou k činům. Během několika sekund připraví smoothie ze špenátu nebo mrkve pro vaše krásné a zdravé vlasy. Z obilných klíčků a chia semínek pro zářivou pleť. Nebo okurkovo-kokosové, jestli právě shazujete přebytečné kilogramy.

Umí taky hravě rozdrtit led na osvěžující ledovou tříšť, připravit jemné mandlové nebo ořechové máslo, dokonalou domácí čokoládu i zeleninovou polévku v ideální teplotě rovnou k jídlu se zachováním všech zdravých látek, vitamínů i živin.

O jeho spolehlivosti svědčí i prodloužená záruka 2 + 2 roky, která je samozřejmě zdarma. Cestu si platí sám a při seznámení vám předá ještě dárek v hodnotě 899 Kč!Dejte tip přátelům
Autor receptu
Líbil se vám recept?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také