Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

  • Kategorie
  • Výrobci
O nás | Penta magazín

O značce G21 Vitality

Se stále vzrůstající poptávkou po produktech pro zdravý životní styl se ukázalo, že na trhu chybí kvalitní spotřebiče a vybavení pro mixování, odšťavňování nebo sušení, tepelnou úpravu pokrmů, chytré specializované i víceúčelové přístroje, které by obstály jak v domácnostech, tak při komerčním použití.

„Vždy, když připravujeme nový produkt, položím si otázku, jestli bych si daný produkt pořídil sám do domácnost nebo jej doporučil přátelům. Při kladné odpovědi vím, že jsem na správné cestě.“ říká jeden ze spoluzakladatelů značky.

Na poptávku jsme zareagovali rozšířením vlastní řady G21 o přívlastek Vitality a dali restauracím, kavárnám i domácnostem vysoce kvalitní produkty za dostupné ceny, jejichž spolehlivost potvrzuje prodloužená záruka 2 + 2 roky.

A značku rozvíjíme stále:

  • sledujeme poptávku i trendy a pružně reagujeme vývojem novinek
  • stále vylepšujeme produkty i služby a překvapujeme inovacemi
  • využíváme nejnovější technologie k revolučním řešením i lepší funkčnosti
  • záleží nám na dokonalé souhře výkonnosti, účelnosti, efektivity i designu

Portfolio značky G21 rozšiřujeme nepřetržitě. O produkty pro milovníky vaření a kulinářských experimentů, o chytré doplňky i užitečné pomocníky. Nezapomínáme ani na udržitelnost, jíž jsme věnovali řadu ekologicky šetrných produktů beECO.

O všechny zajímavosti, novinky, užitečné tipy i nejnovější recepty se dělíme. S příznivci naší značky i s těmi, kteří o ní teprve uvažují. V reálném čase aktualizujeme Magazín Vitality, kde si v široké nabídce témat najde každý zájemce to, co jej zajímá.

Test načtení do článku "O nás"

Síla značky G21 Vitality spočívá ve spokojených uživatelích, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují značku G21 dál, protože značce i produktům důvěřují.