Září září slevami aneb radujme se v kuchyni

Září září slevami aneb radujme se v kuchyni

Pozvěte si domů výkonné pomocníky, nepřijdou sami. Někteří mají mezi příslušenstvím tajný kód, který sníží jejich cenu až o 20 % nebo o tisícovku. A jiní přijdou s dárkem!

Právě teď tak můžete získat oblíbený mixér G21 Perfect Smoothie Vitality s dárkem - vakuovacím nástavcem Vortex, jehož běžná cena je 499 Kč. Přřipravte si zdravé smoothie už večer do ledničky, díky mixování ve vakuu bude i ráno čerstvé, s původní barvou i chutí. Mixování ve vakuu je tak parádní věc, že my už se bez ní třeba vůbec neobejdeme. Vyzkoušejte Vortex i vy, teď jej dostanete jako dárek ke každému mixéru G21 Perfect Smoothie Vitality

A co ještě vám naše rozzářené září přinese? 

TISICOVKA v košíku vám zlevní legendární mixéry G21 Perfect Smoothie z běžných 4 490 Kč o tisícovku, tedy na 3 490 Kč

BEZDPH, zapsané do políčka na slevu, vám z ceny našeho G21 Baby Smoothie odečte DPH, tedy celých 21 %

Díky magickému slůvku NOZE15 koupíte sadu nožů G21 Gourmet Massive namísto 1 099 Kč jen za 934 Kč a PRIBORY20 vám na 24dílných i na 42dílných sadách ušetří 20 %.

Všechny slevové kódy najdete samozřejmě i u jednotlivých produktů, takže si projděte kategorie Mixéry a Doplňky a vyberte si, co se vám líbí. 

Nevíte si rady? Od toho jsme tu, s výběrem vám rádi poradíme. Klidně se ozvěte :-)

Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také