Brokolice představuje: Pepa, odborník na slovo vzatý

Brokolice představuje: Pepa, odborník na slovo vzatý

Děkujeme za všechny vaše dotazy k produktům. Jsou pro nás důležité, protože díky nim můžeme doplnit i popisy k jednotlivým mixérům, odšťavňovačům nebo sušičkám o to, co vás zajímá. A odborníkem, který má tyto informace v hlavě, je produkťák Pepa Kolka.

Kolka. Pepa Kolka.

Bond světa zdravé výživy, vitariánství i technických vychytávek. Chlapík, který i o půlnoci dokáže popsat, kolik nožů má který výkonný blender. Tak, jako ostatní hrkají násobilku, Pepa seskládá během několika sekund mixéry i odšťavňovače podle výkonu. Nebo si skoro zlomí ruku při předvádění naší extra novinky - 3D Quattro Blade nožů.

Při popisování technologie 3D Quattro Blend si Pepa málem vykloubil loket i prsty, ale nevzdal to ;)

A kdyby vám při zvažování koupě některého z produktů G21 Vitality nestačily popisy, hodnocení spokojených uživatelů ani fotografie, možná vás přesvědčí Pepův vztah k nim. Jako velký fanda RAW stylu nejenže stál u zrodu této oblíbené produktové řady, na kvalitu dohlíží tak, že vám klidně můžeme dávat na všechny mixéry i odšťavňovače 4letou záruku. No a samozřejmě je taky sám používá.

A když je zrovna nepoužívá, leští je a opečovává ;-) Klidně se proto dál ptejte, Pepa ví. A my vám jeho odpovědi předáme zde, na sociálních sítích nebo mailem.Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
100%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také