Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

  • Kategorie
  • Výrobci
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Odšťavňovače

Proč jsou odšťavňovače G21 nejlepší? Jsou kvalitní, poctivě zpracované a zachovají největší množství vitamínu a živin z odšťavňovaného ovoce, zeleniny nebo bylinek. Mají ideální poměr ceny a výkonu.
Hravě si poradí i s tvrdými surovinami, drobnými plody a bobulemi, některé připraví i zmrzlinu. Odšťavňovače G21 Vitality jsou přímo úžasné i na čištění nebo údržbu. Pootočit, cvaknout a propláchnout, tak snadné to je. Záruka až 4 roky.

VíceMéně

Další podkategorie Odšťavňovače

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 
Odšťavňovač G21 Gracioso horizontal

Doprava zdarma

Záruka 4 roky

 

Odšťavňovač G21 Gracioso horizontal

Odšťavňovač G21 Gracioso horizontal je multifunkční superhrdina, který vám připraví zdravou šťávu ze všech druhů ovoce a zeleniny. 4 roky záruky, robustní a elegantní tělo, jednoduché ovládání a snadná údržba nejsou jeho jedinými přednostmi.

5 990 Kč 

s DPH

4 951 Kč 

bez DPH

Pro zdravý a aktivní život určitě využijete nového pomocníka, citrusovač G21 Active. Tento schopný a výkonný pákový lis na citrusy obratem připraví šťávu s maximem vitamínů a zdravých látek.

1 290 Kč 

s DPH

1 066 Kč 

bez DPH

Odšťavňovač G21 Chamberi horizontal

Doprava zdarma

Záruka 4 roky

 

Odšťavňovač G21 Chamberi horizontal

Revoluční šnekový odšťavňovač G21 Chamberi se speciální technologií Optimal Seal pro dokonalé odšťavňování ovoce i zeleniny. Díky unikátnímu inverznímu způsobu odšťavňování získá maximum zeleninové nebo ovocné šťávy z měkkých i tvrdých plodů.

3 990 Kč 

s DPH

3 298 Kč 

bez DPH

Homogenizační nástavec G21 na výrobu zmrzliny pro odšťavňovač G21 Gracioso je praktickým pomocníkem pro výrobu zmrzliny a ovocných sorbetů.

499 Kč 

s DPH

412 Kč 

bez DPH