Čím vás překvapí nový web G21-Vitality?

Čím vás překvapí nový web G21-Vitality?

Rychlost, srozumitelnost, pohodlí, přehlednost, vychytávky, výhody, zábava, tipy. Při tvorbě nového webu pro značku G21-Vitality jsme mysleli především na pohodlí a komfort návštěvníků webu. Tedy vás.

Hodně času jsme věnovali tomu, abychom se s vámi seznámili.

Víte, co jsme zjistili?

Že jste milí, ale zároveň přímí. Chcete jen kvalitní věci, ale za rozumnou a přiměřenou cenu. Záleží vám na vás a na vašich blízkých, proto se zajímáte jen o to nejlepší. Nebojíte se ozvat, když máte nějaké přání. Vybíráte si zdravé a čisté potraviny, dbáte na přípravu a zpracování. Žijete naplno a umíte vnímat svá “tady a teď”. Většina z vás aktivně sportuje, pohybu v podobě procházek nebo rekreačních sportů se ale nevyhýbá téměř nikdo z vás.

Další dílek do skládačky

My jsme vám doposud nabízeli základ - prvotřídní produkty, za které ručíme i prodlouženou zárukou. To se nám daří na 100 %, jak potvrzují i vaše hodnocení na Heuréce.
Dárky a akce. Dobré ceny, zajímavé nabídky. Teď jsme k tomu přidali i prostředí, které dokonale vyhovuje vašim vysokým nárokům.

Důraz jsme kladli na:

  • přehlednost tak, abychom šetřili váš čas
  • pohodlí a rychlost v každém kroku. Abyste se od “lásky na první pohled” dostali k talíři s RAW polévkou nebo voňavému smoothie co nejrychleji
  • srozumitelnost, takže vás nebalamutíme žádnými frázemi ani okecáváním. Všechno jsme popsali jasně a přímo.
  • výhody, kterým jsme odebraly všechna “ale”. Dárek k svátku nebo “pětistovku na příští nákup” dostanete bez podmínek a bez omezení.
  • efektivitu vašeho nákupu, takže vás nezatěžujeme poplatky ze převoz zboží mezi pobočkami ani jinými zbytečnými položkami
  • komfort při dodání, který jsme pojistili více než 2 300 odběrními místy nebo rozumnou cenou dopravy až k vám domů či do provozovny

Povedlo se nám to?

To nám řekněte vy. Nebo napište. Budeme moc rádi, když nám pošlete zpětnou vazbu. Když odhalíte nějakou chybku, která nám utekla a upozorníte nás na ni. A naopak, když nám svěříte, co na novém webu vám udělalo největší radost (jasně, s tou dárkovou pětistovkou počítáme) :-)

Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
100%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také