Jak do sebe dostat celou denní dávku tolik potřebných vitamínů?

Jak do sebe dostat celou denní dávku tolik potřebných vitamínů?

Vypijte ji! Tolik ovoce a zeleniny, kolik vaše tělo denně potřebuje, do sebe jen tak nedostanete. Proto jsou dnes tolik oblíbené šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny. Jaké odšťavňovače jsou nejlepší a nejvhodnější? Podívejte se.

Denní příjem ovoce a zeleniny k zajištění všech potřebných vitamínů by neměl být nižší než 600 g (podle některých studií až 800 g). A zelenina by nad ovocem měla převládat v poměru 2:1. Ruku na srdce, dokážete každý den skutečně takové množství ovoce a zeleniny sníst?
Přesně tak, není to snadné. Proto jsme si tolik oblíbili domácí odšťavňovače, které zajistí potřebnou denní dávku vitamínů v několika sklenicích. A ještě si pochutnáte!

Podle čeho vybrat ten pravý?

Nač se při výběru odšťavňovače zaměřit a čím se od sebe různé typy liší? Mají i odšťavňovače svůj “Mercedes”? Podívejte se na přehled základních výhod a rozdílů z odšťavňovačů značky G21, která vychází ze skutečných potřeb zákazníků a dbá na maximální kvalitu za rozumnou cenu. Což, koneckonců, potvrzuje i rozšířená záruka na většinu přístrojů.

G21 Gourmet

4 roky, 150 W, 75 ot.

Horizontální šnekový odšťavňovač na přípravu čisté ovocné nebo zeleninové šťávy s nižším obsahem dužniny a univerzálním využitím. V základní ceně najdete i příslušenství pro mletí masa nebo přípravu těstovin.

G21 Chamber

4 roky, 150 W, 75 ot.

Odšťavňovač s horizontálním uložením šneku se od všech ostatních typů liší unikátním systémem Optimal Seal. Díky regulaci přítlaku získáte získáte maximální množství šťávy, optimalizovaný chod a tím také v neposlední řadě i delší životnost přístroje.  

G21 Emotion

2 roky, 180 W, 37 ot.

Král pomalého odšťavňování a specialista na citrusy, které se do něj díky 7,5 cm širokému vhazovacímu otvoru vejdou vcelku. Díky přiloženým sítkům sami ovlivníte množství dužniny ve šťávě. Velkým plusem je homogenizační nástavec na výrobu zmrzlin a ořechových másel již v základní ceně.

G21 Gracioso

4 roky, 200 W, 70 ot.

V nejnovějším odšťavňovači řady G21 najdete všechny výhody předchozích typů. Dokonale odšťavní veškeré vložené suroviny včetně jablek, s nimiž bývá často problém kvůli jejich typickému “moučnému” složení.


Co byste určitě chtěli odšťavňovat? Odšťavňovače jsme seřadili podle nejvhodnějších, ale vidíte, že téměř každý z nich dokáže všechno.

Bylinky

Listová zelenina

Tvrdé suroviny,
kořenová zelenina

Citrusy

Bobule

Gracioso
Chamber
Gourmet
Emotion

Gracioso
Chamber
Gourmet
Emotion

Gracioso
Chamber
Gourmet

Emotion
Gracioso
Chamber
Gourmet


Gracioso
Chamber
Gourmet


Nyní můžete využít zvýhodněné ceny uvedených modelů a pořídit si domů praktický a užitečný přístroj, který podpoří zdraví a imunitu celé rodiny.
Dejte tip přátelům
Autor
Jak se vám článek líbil?
56%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také