<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Jak dopadlo „Velké letní testování”

V létě probíhalo velké testování, do kterého se hodně z vás zapojilo. Vyzkoušet jste si mohli nejnovější mixéry G21 Perfection a Excellent, kuchyňského robota G21 Promesso, odšťavňovač Emotion a sady hrnců Gourmet Miracle s greblonovou nebo Gourmet Magic

 

G21 Perfection a G21 Excellent 

(krom ovládání mají stejné parametry a hodnocení se vesměs shodují)
Získal nejvíc chvály – možná to souvisí s tím, že si jej zakoupilo největší množství účastníků testování :-) Většina recenzentů se shodla na tom, že výkon je skutečně ohromující.

„Jeho výkon a síla motoru/rychlost otáček, je bytelný (na lince hezky drží). Obávala jsem se, že bude hlučnější, ale na takto výkonný mixér není vlastně moc hlučný (mám pocit, že je tišší než předchozí modely). Snadno se myje (odstraním pod tekoucí vodou jen lehce houbičkou hrubou nečistotu a jinak napustím vodu se saponátem a dám na chviličku mixovat). Víčko při mixování dobře drží (neotvírá se).”

„Prekvapil ma svojím výkonom - mixuje veľmi rýchlo, poradí si aj so zeleninou, strukovinami (predchádzajúci mixér sa mi vždy upchal a nešlo pokračovať), mrazeným ovocím, pravidelne si robíme zmrzlinu, skúšali sme robiť už aj kešunézu, raw koláčik, na orieškové maslo sa ešte chystáme :) U nás je v prevádzke každý deň - dokáže totiž robiť úžasné hladké smoothie, na ktorom sme už závislí :) Veľkým plusom je tiež jednoduché ovládanie a ľahká údržba. Oceňujem tiež možnosť menšej nádobky.”

 

Jen prosíme – když už posíláte fotky dobrot, přihoďte i ochutnávkové vzorky, jsme taky jenom lidi a pořádně mlsní!

Opravdu skvělé zvládne zmrzlinku. Je hotová do minutky a vypadá úplně jako zmrzka, kterou bych koupila ve stánku.”  

Několik z vás trochu vás trápí vybírání tužších krémových potravin z nádobky, ale i to má prý řešení.

„Připadám si jako v dětství, když jsem prstem vytírala misku od těsta při návštěvě u babičky. Co nenaberu stěrkou, vydoluju jinak. V nádobce po mém zásahu nezůstane ani ždibec mandlového másla :-)”, jak napsala paní Hanka. 

G21 Promesso

U kuchyňského robotu Promesso jste v odpovědích vyzdvihovali masivnost, sílu a bohaté příslušenství. A udělal dojem i na muže.

„Líbí se mi jeho vzhled, stabilita, výkon. Vyzkoušela jsem mletí masa, mletí ořechů, hnětení těsta, šlehání, tření. Prostě paráda. Je to náš "mazlík". Mého přítele moc baví s ním pracovat. Teď má v plánu domácí klobásky. Pořídil si na to i udírnu. Díky Promessu budou klobásky hotové než bys řekl švec.”

„U krájení se mi líbí, že je jednoduché nasazení součástek a čištění, snadná manipulace.”

Chybí vám ucho na hnětací míse, a to je pro nás hodně podnětná připomínka, díky!

G21 Emotion 

Odšťavňovač jste chválili především za téměř suchý odpad, což je přesně to, co by měl umět nejlíp. 

„Po odšťavnění švestek mi v nádobce na odpad zbyla téměř suchá drť, totéž i z dávky letních jablek. Odšťavňuju bez jadřinců a stopek, takže jsem drť prohnala sušičkou (taky od vás) a mám tak i základ na müsli.”

Potěšil vás i velký vkládací otvor nebo snadné čištění a mytí. Ale zároveň nám od jednoho recenzenta přišla i připomínka k tomu, že rozebírání a mytí není úplně „easy”, takže se na to zaměříme.

G21 Gourmet Miracle a Magic

U sady hrnců s greblonovým povrchem udáváme, že se v nich nic nepřipálí. Jak dopadly ve vašich kuchyních? 

„Popravdě mě ke koupi přesvědčila vaše akce a jejich vzhled. Kamarádka, co je má už delší dobu, mi o nepřipalování říkala, ale víte jak, moc jsem tomu nevěřila. Musím ale uznat, že i mě překvapilo, jak dobře se v nich vaří. I hutné omáčky nebo kaše se v hrncích nepřichytí, navíc mě dostaly ty cedníky. Ty jsou super.”

Mám od vás tu teflonovou sadu a spokojenost.”

Že budou mít z hrnců radost i děti, jsme ale ani my nečekali. A zpráva od jedné maminky nás pobavila. 

„S koupí jsem váhala, protože na kombinaci skleněných poklic a dvou divokých kluků jsem neměla moc odvahy. Víte jak, když bojovník potřebuje štít… Kupodivu ale i teď, po měsíci, mám zatím všechny poklice celé!” 

Připomínku k hrncům jsme zatím nedostali, ale přeci jen jsme vás o vaše dojmy z testování prosili už po několika týdnech používání. Klidně se ozvěte i v budoucnu, vaše zkušenosti jsou pro nás moc cenné.