Jak vybrat kuchyňský robot

Jak vybrat kuchyňský robot

“Je to borec!”, “Už si to bez něj neumím představit!”, “Dostal mě!”

Máte chuť na špagety, oblíbené penne nebo klasické široké domácí nudle, zasypané najemno umletým mákem? Salát z čerstvě nastrouhané zeleniny, poctivou klobásku nebo vlastnoručně připravený tatarák? A co takhle kynutý knedlík s omáčkou a jako dezert nádherné voňavé cukroví?

Tohle všechno a ještě mnohem víc toho zvládne multifunkční domácí robot G21 Promesso.
Hodnocení těch, v jejichž kuchyních už se činí, to potvrzují.

I když je na trhu kuchyňských robotů celá řada, G21 Promesso mezi nimi právem vyniká. Proto se stal taky hitem posledních Vánoc.

V ČEM JE TAK VÝJIMEČNÝ?

Umí všechno. Hnětání, míchání, šlehání, strouhání, mletí masa i máku, mixování, výrobu klobás nebo přípravu sušenek či těstovin.

Všechny jeho funkce jsou skutečně vyladěné. Planetární systém míchání, kdy se metla zároveň otáčí kolem své osy a zároveň kolem obvodu mísy, ušetří spoustu času. Hnětací hák si poradí s vláčnými i těžkými těsty. Struhadlo se třemi typy nástavců ozdobí kaši na jemno nastrouhanými oříšky, do salátu přidá krásné plátky zeleniny a špagety zakryje sýrovou čepicí. Tím ale výčet jeho předností zdaleka nekončí.

ELEGANCE JDE RUKU V RUCE S VÝKONEM A ODOLNOSTÍ

“Tělo a všechny převody a namáhané součásti jsou celokovové, takže se neopotřebují ani nepopraskají. Důraz jsme také zaměřili na snadnou výměnu nástavců. Díky tomu je práce s tímto kuchyňským robotem opravdu snadná a příjemná.” přiblížil další výhody robota G21 Promesso Josef Kolka, produktový specialista značky G21. Se svými 1 500 W se nezalekne ani strouhání či mixování nejtvrdších surovin nebo hnětení tuhého těsta na kynutí. Již zmíněné celokovové tělo má samozřejmě protiskluzovou úpravu. Promyšlené a kvalitní je i veškeré další příslušenství. Poměr ceny, výkonu a všech jeho schopností je vynikající.

CHTĚJTE JEN TO NEJLEPŠÍ, MÁTE NA TO NÁROK

Produktová řada G21 Vitality je plná skěvlých věcí. Mixéry, odšťavňovače, sady nádobí na vaření nebo dokonale ostré nože. Vyberte si.

Dejte tip přátelům
Autor
Jak se vám článek líbil?
53%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také