<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Jaký vánoční dárek udělá skutečně radost?

Otázka, kterou slýcháme v podstatě v pravidelných intervalech před Vánoci, před narozeninami nebo třeba výročím svatby. Běžné věci si člověk koupí sám, takže si nejčastěji přejeme něco, co by nám opravdu udělalo radost. Ať pro svou praktičnost, krásu, čas

 

Jednou z takových voleb může být třeba přístroj, který nám bude dělat radost denně. Který nám pomůže i s péčí o krásu - pleť či vlasy. Který nám pomůže s dietou, ať už tou kiložroutskou nebo výkonnostní. Který nám připraví dobrotu ke sledování filmu nebo před cvičením. A který nám zajistí pravidelný přísun vitamínyů pro boj s bacily. Ano, řeč je o praktickém a efektivním odšťavňovači.

Parťák, který nedopustí, abyste se cítila “vyšťavená”

Naopak. Bude vás zásobovat sklenicemi, plnými čisté přírodní šťávy. Šťávy, plné vitamínyů a živin, bez přidaného cukru nebo jakékoliv chemie. Seznamte se, přichází G21 Gracioso.  Nejefektivnější ze všech odšťavňovačů si díky své jedinečné konstrukci a použité technologii poradí se všemi druhy ovoce a zeleniny. Odšťavní také bylinky, bobule nebo salátové či zelné listy, které jsou pro některé jiné odšťavňovače problémem.

Pomalu a důkladně

Na rozdíl od přístrojů, které suroviny rozdrtí, je horizontální šnekový odšťavňovač G21 Gracioso díky pomalým otáčkám odšťavní opravdu do sucha a získá pro vás zdravou šťávu do poslední kapičky. Jeho další předností je velký vkládací otvor, který vám ušetří čas s přípravou ovoce nebo zeleniny. Už žádné krájení, například jablíčka do průměru 7,5 cm můžete vkládat v celku.

Přejete si zdraví, energii i dobrou náladu?

Stačí říct. Díky absolutně snadnému ovládání i čištění je práce s ním natolik příjemná, že ji na rozdíl od mnoha jiných kuchyňských činností nemusíte odkládat. Připravte si ráno šťávu, plnou energie, odpoledne zdravou zeleninovou svačinku. Při podzimních a jarních změnách počasí posilněte svou imunitu pro boj s virózami. Domácí ovocnou zmrzlinou, kterou taky umí, zažeňte večerní únavu nebo chuť na čokoládu při tolik proklínaném PMS.

A nezapomeňte, přiveze vám i dárek ;-)