“Kočičáci a debilové z G21 Vitality” aneb jak jsme se styděli až na musculus gluteus maximus

“Kočičáci a debilové z G21 Vitality” aneb jak jsme se styděli až na musculus gluteus maximus

Taky tak rádi koukáte na videa, jak někdo zakopne a vletí do bazénu, třikrát po sobě omylem spadne pod býka nebo projde zavřenými dveřmi? My jsme se nedávno cítili stejně jako aktéři podobných příběhů. Jen s tím rozdílem, že video, v němž jsme vystupovali, nebylo nafejkované.

Napsali jste blud, užijte si stud

“Mixované nápoje nás provází již dlouhá staletí.” “Ve smoothie dostane tělo velký přísun sacharidů, které rychle vstřebávají cukr v krvi.” Taky si říkáte, co to je za blbost? Jak může někdo takovou hovadinu napsat? Že si to Roman Vaněk s Petrem Havlíčkem museli vymyslet?
No, nevymysleli. Pánové, kteří opravdu dobře, chytře a (jau!) velmi přímo upozorňují na nešvary ohledně stravování, diet a různých prapodivných produktů v oblíbeném (tedy jak kým, že) pořadu Rozum v troubě, se tentokrát pustili do nás. A bohužel oprávněně. Však se podívejte. 

Hrůza, že? Posměšky asi nejsou nikomu milé, a což teprve, když ze sebe uděláte pitomce před někým, koho si vážíte a respektujete. A tak nám pánové nabídli ještě Antikokoticum a my po shlédnutí videa opravdu pár dní zdrhali pokaždé, když se k firmě blížila pošťačka. 

Ok, co už. Je čas stydět se konstruktivně

Mohli bychom si říkat, že hoši z Mall TV trochu střílí do vlastních řad, když Mall.cz naše mixéry prodává. Mohli bychom o videu mluvit nebo mlčet, mohli bychom se vztekat nebo plakat. Nejenže mohli, my jsme to i chvíli dělali. Ale co z toho? 

I když jsme daný článek převzali od externí agentury (a zaplatili za něj) už před více než třemi lety, měli jsme jej po spuštění nového webu zkontrolovat. Ale byli jsme lačni po obsahu a klíčových slovech, což se nám pěkně vymstilo. Upřímně, byť se nám to zprvu přiznávalo velmi těžce, jsme si to Antikokoticum zasloužili. A kluci měli pravdu. 

A tak jsme udělali to jediné, co nám připadalo správné. Poděkovali jsme.

Napsali jsme panu Vaňkovi i Havlíčkovi pravdu o tom, že měli pravdu. Že jsme sice strašní srdcaři, ale tohle nám fakt ulítlo a stydíme se. A poděkovali jsme, protože když vám někdo pomůže se zlepšit, díky si prostě zaslouží. 

Děkujeme za každou zpětnou vazbu, za pozitivní i za tu negativní. Pozitivní nás motivuje, negativní nám pomáhá se zlepšovat. Děkujeme spolu s omluvou našim zákazníkům, když nás upozorní na popletenou objednávku. Na zpoždění při dodávce. Máme naše zákazníky rádi, těší nás jejich radost z našich výrobků a mrzí nás jejich občasná nespokojenost. Jsme vděční za to, že s námi sdílí své zkušenosti i oblíbené recepty, často i své příběhy. Vážíme si jich a proto pro nás jsou poděkování nebo omluva samozřejmostí. 

A pak, po pár dnech od odeslání mailu s poděkováním a omluvou do "Rozumu v troubě", zazvonil telefon.

“Dobrý den, tady Roman Vaněk. My tady s Petrem Havlíčkem o vás točíme další video…”

Napadlo by vás na našem místě po přijetí hovoru něco jiného než “Tyjo, jsme zrovna v sedmém patře, to bude rychlý!”? Tak se podívejte, jak to dopadlo. 


Děkujeme. 

Moc. 

Vážíme si toho, že jeden mail stál Romanovi a Petrovi za natočení nového bonusu. A na slib, který v tom mailu byl, nezapomeneme.

Dejte tip přátelům
Autor
Jak se vám článek líbil?
100%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také