<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Multifunkční pomocník, který vám bude dělat radost spoustu let

Podobně uvažovalo hodně lidí, dokud se neseznámili s podrobnostmi o kuchyňském robotu G21 Promesso. Teď si o něj píšou Ježíškovi na facebookové stránce G21 Vitality a nenápadně sdílejí svým blízkým. Čím je okouzlil?

 

Pomocník, který toho umí víc než neumí

Kuchyňský univerzální robot G21 Promesso Míchá, strouhá, hněte. Díky speciálnímu nástavci na cukroví vytvaruje cukroví na všechny druhy oslav a svátků (a Vánoce jsou za rohem). Umele maso, připraví nudle, uhněte vláčné i tužší těsto na kynutí. Umixuje dokonale hladké smoothie a nastrouhá vše od oříšků po tvrdou kořenovou zeleninu.

S technologií profesionálních hnětačů a výkonem 1 500 W se tento domácí kuchyňský robot stal králem kuchyně a jedním z nejužitečnějších pomocníků.

Jako pevná a spolehlivá opora domácnosti nemá konkurenci

Jeho tělo je celé z kovu. Stejně tak i nejnamáhanější součásti, převody a nástavce. Díky bytelné konstrukci a protiskluzové úpravě je stabilní i ve chvílích, kdy se ostatním podlamují kolena. Ale to není všechno.

Vezme vás ke hvězdám

Hlavně k těm kuchařským. Planetární systém míchání, který ovládá, znamená, že se metla  otáčí kolem své osy a zároveň kolem obvodu mísy. Všechny vložené suroviny se tak promíchají dokonale a rychleji než je běžné. Jedná se o nejefektivnější způsob míchání, který vám ušetří čas, strávený v kuchyni.