<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Nejlepší vánoční dárky pro děti

Pro vlastní děti se vybírá ještě docela snadno. Pro děti příbuzných a přátel už je to trochu obtížnější. Pojďte se podívat na náš mateřský e-shop Penta CZ, s čím si děti rády hrají a čím se zaručeně trefíte.

 

Picasso by záviděl

Malí výtvarníci i výtvarnice budou určitě nadšené z kreslících tabulek a tabulí. A pro děti, které to doposud ke kreslení moc netáhlo, máme jednu super hračku. Kreslící projektor! Malování v kombinaci s technikou přitáhne i děti, které to doposud s pastelkami moc nebavilo.

 

Určitě se podívejte i na 3D pero značky Polaroid, které vykouzlí prostorové modely i bez použití 3D tiskárny. Pozor, je to silně návyková záležitost i pro dospělé ;)


 

Jásot a smích

Obojího si určitě užijete až až, pokud vyberete hračky se sportovním zaměřením. Pro malé golfisty, děti s přebytkem energie nebo baskeťáky vyberte dárky na míru. Mrňousové se parádně zabaví zvířátkovou sadou kuželek s koulí. Víte, jakou mají všechny tyto hračky výhodu?

Rodiče obdarovaných dětí vás nebudou proklínat, protože tyto dárky nevydávají žádné zvuky!

 

Kuchyňku, ponk nebo boží R/C fáro?

Vaření baví holky i kluky, není tedy zrovna vlastní kuchyňka s myčkou, sporákem nebo fritézou a kompletní sadou nádobí právě tím, co jim chybí? Jestli děti rády pomáhají tátovi, inspirujte se pomůckami pro malé kutily. A ty hry na doktory, ty přece k dětství patří jakbysmet!

Nezapomeňte se taky podívat na pořádná fára nebo panenky s hezkou výbavičkou. 

Pořád si nejste jisti? Rádi vám s výběrem dárků poradíme. Zavolejte nám nebo napište.