Připravte svým dětem to správné překvapení na Mezinárodní den dětí

Připravte svým dětem to správné překvapení na Mezinárodní den dětí

Nevíte, co darovat k Mezinárodnímu dni dětí? Inspirujte se u nás. :)

Přemýšlíte, co ke dni děti krom pořádné hostiny? Hračky nikdy nezklamou. Doplňte pohoštění a zdravé mlsání o zábavu a pohyb a děti budou nadšené.

Skákání, houpání a klouzání je zábava

Jaká by to byla dětská party bez pořádné trampolíny? Máte-li na zahradě dostatek volného prostoru a přemýšlíte, jak jej využít, pak rozhodně neváhejte! Trampolína se stane hitem nejen u vašich dětí, ale věřte, že i vy se rádi vrátíte zpět do dětských let. Nemáte-li dostatek místa na venkovní trampolínu, pak pořiďte trampolínu malou, kterou ocení stejně tak, jako trampolínu velkou. Ať už malá nebo velká, trampolína vždy vykouzlí úsměv na každé dětské tváři.

Houpete a kloužete se rádi? Děti rozhodně ano. Houpačky a skluzavky jsou osvědčené klasiky, které nikdy nezestárnou. Chybí vám na zahradě? Chyba! Udělejte svým dětem radost, ty vás pak odmění chvilkou klidu, neboť na nich budou dovádět klidně celý den.

Sportem ku zdraví

Máte doma sportovního nadšence? Pak si určitě zamiluje basketbalový set, boxovací balón, golfový set, luk s terčem nebo fotbalovou branku. Nebojte, všechny hračky jsou pro děti bezpečné, nemusíte mít tedy strach, že sobě nebo někomu dalšímu ublíží. Navíc jistě oceníte to, že udělá něco pro své zdraví a nebude trávit čas u televize nebo počítače. A to se rozhodně vyplatí, nemyslíte?

Bacha, střílím!

Každý kluk miluje zbraně. A to dokonce i dospěláci. A co nejvíce? No, přeci pistole! Největší zábavu přinášejí pistole s pěnovými náboji, které jsou měkké a děti si s nimi neublíží. Přichystejte dětem třeba nějakou akční dobrodružnou bojovku. Odměnou vám budou jiskřičky, napětí a radost v jejich dětských očích. Hrají si raději na zbojníky? Pak pro ně máme pistolovou kuš s terčem a svítící luk s terčem. S těmito hračkami je vždy o zábavu dokonale postaráno.

A pro holky nic?

Nebojte, pokud si vaše holčička nevybrala z hraček výše, pak tu máme něco i přímo pro ni. Například kosmetický stolek ocení kdejaká malá parádnice. Však která princezna by se nechtěla líbit? Dále tu máme dětské kuchyňky, které se stanou oblíbenou hračkou nejen holčiček, ale také kluků. Ruku na srdce, kdo z vás rád pomáhal mamince v kuchyni? Já rozhodně ano! A co takhle nakupování? Malé slečny nakupování zbožňují, nemyslíte? Pokud i ta vaše, pak pro ni máme nákupní vozík s příslušenstvím. Útratu si pak bude moci dokonce spočítat na malé pokladně.

 

Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také