Proměna s G21: Měření po 3 týdnech. Jak si vedou účastníci?

Proměna s G21: Měření po 3 týdnech. Jak si vedou účastníci?

Hubnutí je radost. Rozhodně to tak vypadá podle výsledků naší odvážné sedmičky účastníků. Důvod je jednoduchý, každý z nich zaznamenal za první 3 týdny tréninku a 2 týdny seriózního jídelníčku změny na své postavě, a také centimetrech.

Jan Caha – hlavní dietolog skupiny k tomu dodává: „První fáze jídelníčku a jeho implementace do běžného života je vždy nejnáročnější, a to právě z důvodu nezvyklosti nejen v pravidelném stravování, ale také v přípravě jídla na den dopředu.

Nezbytnou součástí je také vhodný výběr potravin, a tak jsme mimo jídelníčku pro naši sedmičku připravili i edukační materiál, které je provází změnou aktuálního stravování, a jak doufám, tak také životního stylu. Abych neprozrazoval to, kdo je na tom nejlépe, tak řeknu jen, že všichni za první týdny zhubli.

Všichni zhubli na tuku, u části se objevil přechodný opad tréninkem stresované svaloviny (což je tradiční efekt tréninkem nezvyklých svalů). Váhový úbytek je v rozmezí 2-5 kg hmotnosti, což je na první fáze vhodně nastaveného energetického příjmu obvyklé. Co již tak obvyklé není, je procento shozené vody a tuku, které mě osobně velmi mile překvapilo. Dokonce bych řekl, že jsem na naši sedmičku pyšný.

Aktuálně nás čeká dalších 7 týdnů tvrdé práce a kontrolní měření a konzultace opět za 2 týdny. Těším se na to, protože vím, že mě opět velmi mile překvapí.

Podívejte se na medailonek Jany

Jeho slova potvrzuje i medailonek Jany, která má po třech týdnech od začátku Proměny tyto výsledky: 

Do soutěže nastupovala s vyšší hmotností, přesahující 126 kg. Nyní se pohybuje na 122 kg, má tedy o 4 kg méně.

Jak potvrzuje Jan Caha: "To je naprosto skvělý výsledek, vezmeme-li v úvahu, že 2,5 kg z této hmotnosti jsou tuk a zbytek zadržovaná voda. Navíc se zdá, že se Jana již v jídelníčku hezky našla a stal se běžnou součástí jejího pracovního i mimo pracovního dne."


Pro připomenutí: 

Proměna s G21 je postavena na zdravé změně postavy. Ne drastické diety, odvodňování a nezdravé hubnoucí metody, které většinou stejně následuje jo-jo efekt. Naopak. Proměna s G21 učí zájemce změnit postavu zdravým způsobem, kombinací vhodně zvoleného cvičení a jídelníčku, při jehož dodržování se člověk netrápí hladem a tělo dostává všechny potřebné zdravé látky. 


Dejte tip přátelům
Autor
Jak se vám článek líbil?
67%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také