Proměna s G21: Shodili jsme 31,5 kg tuku!

Proměna s G21: Shodili jsme 31,5 kg tuku!

Ano, Nepřeháníme. V neděli 17. prosince proběhl poslední společný trénink, vážení a měření účastníků Proměny s G21. Sešli jsme se v Aréně Pavly Kladivové s trenérkou Pájou Kladivovou, výživovým poradcem Honzou Cahou a účastníky Radkou, Jarkou, Petrou, Klárou, Martinem a Michalem.

“Díky moc, byla to super zkušenost!”

Hodnotí tříměsíční Proměnu Radka, která se díky na míru připravenému jídelníčku a cvičení zbavila celých 5 kg tuků. Opticky je její postava ještě štíhlejší, protože tuk je objemnější a 5 kg je už sakra znát.

Ale přes tento krásný výsledek není rekordmankou Radka, nýbrž Martin. Tomu se podařilo zbavit se skoro sedmi kilogramů tuku! Přesněji 6,8 kg tuku z jeho těla zmizelo! Spolu s Petřinými 5,9 Kg, Jarčinými 5,5 kg, Klářinými 4,9 kg a Michalovými 3 kg tuku se účastníci Proměny s G21 zbavili celých 31,5 kg tuku.

Co ještě přinesla Proměna s G21

A to už je, panečku, úžasné číslo. Ale to není jediný důvod k euforii a emocím, které vládly v neděli odpoledne v Aréně Pavly Kladivové. Šlo o víc. Účastníci Proměny s G21 se za ty necelé tři měsíce sblížili. Spřátelili se a vzájemně se podporovali. Svěřovali se navzájem se svými úspěchy i výživovými prohřešky, takže se i Jan Caha z Fitness Institutu občas musel trochu zamračit. Také se ale vzájemně motivovali k vyšším výkonům a my jsme moc rádi, že jsme mohli být u toho.

Ptáte se, co se stalo s mixéry G21, které měli zapůjčené na přípravu pokrmů? Ty jsme jim samozřejmě věnovali. A hned v pondělí, den po oficiálním skončení Proměny s G21, se její účastníci domlouvali na dalším společném tréninku.

Dejte tip přátelům
Autor
Jak se vám článek líbil?
67%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také