Seznamte se, je tu beECO

Seznamte se, je tu beECO

Slíbili jsme vám překvapení, zde je! Nové kelímky, termošálky nebo shakery z ekologického materiálu, který v sobě má dny se zlátnoucími pšeničnými klasy, vůni podvečerní procházky a šumění obilí v letním vánku.

Nová řada nádobí beECO

Termohrníčky beECO pro nápoje, které vydrží dlouho studené nebo teplé. Cestovní šálky a hrnky s dvojitými stěnami a bezpečnými víčky, přes která vám neukápne ani kapka vody, kávy ani čaje. Báječné fitness shakery, ze kterých se můžete ve fitku i na výletě posilnit proteinovým nápojem. Vyberte si – nádobí beECO vám udělá radost.

BeEco kelímky G21

Potěší vás svou odolností a praktičností

Naše beEco kelímky a lahve odolají teplotám od -20 °C až 120 °C. Můžete je naplnit ledovou tříští, osvěžujícím džusem, teplým čajem i horkou kávou. Jejich velkou předností je pevnost a odolnost vůči ulpívání pachů. Díky dvojitým stěnám mají lepší izolaci tepla.

TIP: BeEco nádobí sice můžete mýt v myčce, ale proč? Za šetrnější a rychlejší opláchnutí rukou ve dřezu vám příroda poděkuje víc. 

beECO – každý krok pro pomoc přírodě se počítá 

Materiál pro výrobu nových eko kelímků, pohárů a lahví beECO vznikl zpracováním zbytků sklizených klasů – Wheat Straw. Surovina, která by se jinak nevyužila, dostala nový život. Pšenice je druh obilí, který se nejčastěji používá k výrobě chleba, mouky nebo pšeničného lepku. Materiál našich výrobků vznikl zpracováním zbytků sklizených klasů, které jsou ideální volbou pro výrobu přírodních plastů.

BeEco kelímky G21

Nádobí beECO, vyrobené z kombinace přírodního materiálu a zpevňující složky z potravinářského plastu, je správnou cestou k lepšímu prostředí kolem nás.

beECO a ochrana ovzduší

Koncentrace oxidu uhličitého v atmosféře je alarmující, proto je vítaný každý krok k jejímu snížení. Při výrobě syntetických plastů se totiž do ovzduší vypouštějí nebezpečné chemické výpary, které ohrožují přírodu i nás samotné. Rychle navíc roste i množství metanu v ovzduší, který se tvoří při tepelném rozkladu (pyrolýze) plastů.

Ze zmíněných důvodů jsme mysleli na budoucnost našich dětí a vytvořili jsme značku beECO, se kterou můžete vykročit správným směrem.


Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také