<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Skvělá aplikace G21 Smart home vám změní život

Nainstalujte si aplikaci G21 Smart home do svých mobilů nebo tabletů a využívejte ji naplno, usnadní vám život a převezme na sebe péči o vaše stravování i klima ve vašem domově.

 

G21 Smart home pro kuchyni

Ve spojení se sous-vide vařičem G21 Akura vás chytrá aplikace G21 Smart home zbaví starostí při přípravě běžných jídel i kulinářských specialit. Už se nemusíte obávat rozvaření nebo připálení jídel a s pomocí apky G21 Smart home se můžete pustit i do gastronomických lahůdek, od jejichž přípravy vás doposud odrazovaly obavy z výsledku nebo časová náročnost. 

Získáte víc času, vařit můžete i na dálku

Díky aplikaci G21 Smart home můžete doma vařit a zároveň se věnovat třeba oblíbenému běhání v přírodě, sedět nad prací v kanceláři nebo trávit čas s přáteli. Ráno před odchodem vložte do nádoby zavakuované suroviny, v poledne přes apku spusťte start a po příchodu domů můžete servírovat. Skončilo postávání u sporáku nebo nakukování do trouby. 

Aplikace G21 Home pro sous-vide vařič G21 Akura

Staňte se vyhlášeným šéfkuchařem i labužníkem

Díky mobilní aplikaci G21 Smart home je příprava specialit se sous-vide absolutně snadná. Vyberte si recept z bohaté nabídky pro každou příležitost. Máte chuť na steak nebo na rybu? Chcete návštěvu pohostit drůbeží nebo neobyčejně chutným vegetariánským pokrmem? Připravujete sváteční menu s netradičním dezertem? 

Aplikace G21 Home

V aplikaci G21 Smart home si otevřete recept a jedním kliknutím jej potvrdíte. Apka dá vašemu sous-vide vařiči G21 Akura pokyny k délce a teplotě a vás pak upozorní ve chvíli, kdy je jídlo hotovo. Tak jednoduché to je!

Aplikace G21 Home

G21 Smart home pro domácnost

Aplikace G21 Smart Home a klimatizace Envi

Aplikace pro smartphony navíc využijete i pro zajištění ideálních podmínek ve svém domově. Dokáže totiž na dálku ovládat klimatizaci G21 Envi, takže se o teplotu, příjemné klima a zdravý vzduch doma nemusíte starat. Zvolte si teplotu, která vám vyhovuje, ať jste kdekoliv – aplikace G21 Smart home ji u vás doma nastaví i na dálku, takže se po návratu domů budete cítit příjemně a domácí pohodlí si užijete bez čekání na snížení nepříjemného horka nebo naopak proteplení bytu v zimních měsících.