<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Smoothie mixér na ovoce – poradíme vám jak vybrat

Chcete si doma vyrábět zdravé domácí ovocné šťávy, zmrzliny, domácí koktejly? Tak vám rádi představíme skvělého pomocníka, který vás natolik očaruje, že si to už bez něj nedokážete v kuchyni představit. Do něj se prostě zamilujete.

 

Smoothie mixér na ovoce

Chcete si doma vyrábět zdravé domácí koktejly, ovocné šťávy, zmrzliny nebo RAW stravu? Hledáte ideální dárek do domácnosti pro někoho z rodiny nebo přátel? Potom neváhejte a pořiďte si jeden z mixérů G21!

coctail


Mixéry G21 jsou zhotoveny z těch nejkvalitnějších materiálů a jejich nádoby jsou vyrobeny ze 100% tritanu, který neobsahuje škodlivé bisfenoly (BPA free). Proto jsou bezpečné pro použití se surovinami v tepelném rozsahu od -40°C až do 120°C.

Práce s mixéry G21 je nejen velmi jednoduchá, ale také bezpečná, a to díky pojistce proti přehřátí a jejich nízkému těžišti a robustnímu provedení, díky kterým dobře drží na pracovní ploše.

Jejich neuvěřitelný výkon (od 1 500 W do 1 680 W) a kvalitní nože zaručují, že dokáží zpracovat jakékoli druhy potravin. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání s nimi můžete vyrábět nejrůznější přesnídávky pro děti, dezert, koktejly, domácí zmrzliny, smoothie, sorbety, pomazánky, polévky, atd.

soup

První model této řady, Blender G21 Perfect Smoothie s výkonem 1 500 W a otáčkami od 10 000 do 35 000 za minutu, se díky svým výborným vlastnostem, funkčnosti a bezkonkurenční ceně stal jedním z našich nejúspěšnějších produktů. Je skvělou volbou např. pro přípravu RAW stravy. Je vybaven 6 noži, díky kterým můžete namixovat jak tekuté tak suché suroviny. Nemá problém s rozmixováním takových potravin, jako je například mrkvová nať, která je tvrdší a některé méně výkonné mixéry mají problém s jejím zpracováním. Perfect Smoothie ji rozmixuje v hladkou krémovou šťávu plnou vitamínů a vlákniny bez sebemenších problémů.

 

Toužíte-li po ještě vyšším výkonu, jistě si vyberete mezi našimi dalšími modely. Prvním z nich je Blender G21 Perfect Smoothie Vitality s výkonem 1680W, jehož nádoba má oproti předchozímu modelu okrouhlejší tvar. Disponuje vylepšeným chlazením ložiska a nožů, proto dochází k menšímu zahřívání tekutiny. Výborné jsou z něj například zmrzliny, které se mohou po přípravě ihned podávat. Kromě chlazení bylo u tohoto mixéru vylepšeno také odhlučnění jeho motoru.

ice cream

Chcete mixér, který byste mohli využívat v restauraci, kavárně nebo v baru? Potom bude pro Vás tou pravou volbou Blender G21 Smart Smoothie Vitality, jehož digitální displej a chytré funkce ho předurčují nejen pro domácí, ale i pro komerční využití. Jeho hlavní výhodou je 6 inteligentních přednastavených programů, které vám ulehčí práci s mixérem. Jedná se o programy na zpracování zeleniny, polévek, omáček, smoothie, ořechů a sójového mléka. Po spuštění zvoleného programu se můžete věnovat jiné práci a mixér zatím vše zvládne za vás. Čas a rychlost mixování lze nastavit ještě před spuštěním programu. Digitální LCD displej zajišťuje výborný přehled o čase, rychlosti a automatickém programu mixování.