Srovnání sušiček potravin G21 Vitality

Srovnání sušiček potravin G21 Vitality

Uvažujete o koupi sušičky potravin a nevíte, kterou vybrat? Podívejte se na srovnání sušiček ovoce a zeleniny G21 Vitality, vyberte si tu svou a vrhněte se na sušení ovoce, zeleniny, hub, bylinek i masa nebo na přípravu různých zdravých tyčinek a dobrot.

Sušičky G21 Vitality patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější sušičky na trhu. Například sušička G21 Paradiso Big už pátým rokem po sobě kraluje žebříčku u nezávislého serveru Heuréka, který vychází z recenzí uživatelů. Stala se tak opakovaně Sušičkou roku a zájem o ni je díky skvělému poměru ceny a výkonu, nízké ceně a širokému využití obrovský.

Nové sušičky G21 Breezer a Mistral jsou zase oblíbené nejen v domácnostech, ale i v komerčních provozech. Jejich nerezové provedení, prosklená dvířka a horizontální způsob sušení je hned po uvedení na trh katapultoval mezi špičku.

Všechny sušičky G21 Vitality jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů, jsou BPA Free a samozřejmostí je nízká spotřeba energie a digitální ovládání i časovač s automatickým vypnutím. 

Pro snadnější orientaci mezi jednotlivými modely sušiček jsme pro vás připravili porovnání a přehled jejich parametrů.


Dejte tip přátelům
Autor receptu
Líbil se vám recept?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také