Taky vám už leze na nervy...

Taky vám už leze na nervy...

...jak vám všichni tvrdí, že v karanténě má člověk víc času, může se posouvat, zamakat na sobě a najít si na tom něco pozitivního? A to zrovna v době, kdy se člověk těm fakt pozitivním věcem (výsledky testů) snaží spíš vyhnout?

Udržovat se ve formě je samozřejmě správné, ale změnit se ze dne na den dost dobře nejde a lámat věci přes koleno taky dvakrát fungovat nemusí.

Vezměte si pro sebe to nejlepší tak, jak to vyhovuje vám

A nebojte se i na sport jít chytře – třeba s elektrokolem, které vás zbaví cest hromadnou dopravou do práce a usnadní vám výlet do přírody. 

A není elektrokolo jen pro starší generaci? 

Nevěřte mýtům, elektrokola rozhodně nejsou jen dopravním prostředkem pro seniory. Naopak! Elektrokola G21 vám dají mnohem větší požitek z jízdy, pomohou vám dojet dál bez obav z únavy a dovezou vás i do náročnějšího terénu. Využíváním pohonu na baterii si zajistíte pomocnou energii navíc. Překonejte první, druhý i pátý kopec a v cíli se můžete kochat, ne lapat po dechu.

Mrkněte na dva modely elektrokol G21 (ano, taky naše vlastní značka) Jessy a Lexi, která mají kompletní vybavení včetně světel i zvonku  a především perfektní poměr ceny a výkonu.

Městské elektrokolo G21 Jessy s hliníkovým rámem a výbavou Shimano

Naše Jessy 27,5" je nové městské elektrokolo s dojezdem až 75 km na jedno nabití. Díky umístění baterie ve středovém rámu je dokonale vyvážené a má výborné jízdní vlastnosti

Táhne vás to do terénu? Pak oceníte odpruženou vidlici předního kola a 3 režimy využití energie ke šlapání s praktickým ovladačem na řídítkách. Spolehlivost a dlouhou životnost elektrokola zaručuje 6stupňová přehazovačka Shimano a kotoučové brzdy na předním i zadním kole. 

Skládačku do města? Ale prosím, řekl produkťák Pepa


... a vytáhnul z kufru auta složené kolo, které v mžiku rozložil a odjel na něm dřív, než jsme jej stačili vyfotit ;-). Ano, skládací elektrokola G21 Lexi 20" používáme i u nás na firmě k rychlému přesunu za kolegy na pobočku nebo na výdejní místo. 

A nejsme sami, koho jízda na Lexi těší!

Povídání o Lexi vlastně napsal pan zákazník za nás :-) Doplníme jen, že stejně jako Jessy má i Lexi přehazovačku Shimano, kompletní výbavu včetně nosiče a baterii tentokrát pod sedlem (kvůli skládání). Zajímá vás, jak vypadá složená? Podívejte se na fotogalerii


Tak co, které z našich elektrokol se vám víc líbí? 


Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
0%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také