TIP: Jak zhubnout a vysněnou postavu si udržet?

TIP: Jak zhubnout a vysněnou postavu si udržet?

Rada první a nejdůležitější – nepokoušejte se o to sami. Pokud vám jde o skutečnou změnu, která vás zbaví nadbytečných kilogramů dlouhodobě, bez jo-jo efektu a hlavně bez negativního vlivu na vaše zdraví, využijte pomoci odborníků. Víme, kde je vzít a nekrást :-)

Ze změny budete mít mnohem větší radost a navíc budete mít jistotu, že neohrožujete své zdraví. 

Odborník? To se lehko řekne, ale kde jej vzít a nekrást nebo nenaletět? 

Rozhodně se vyvarujte těch, co vám slibují zázraky hned nebo dokonce už včera. Zázračná metoda na zhubnutí neexistuje. Na hubnutí není žádná zaručeně spolehlivá pilulka, lektvar ani cvik, který vám během třetí série zpevní břicho, zeštíhlí pas nebo zvedne zadek. 

Existuje jen jeden člověk, který vás může změnit. Vy.

Už to, že právě čtete tyto řádky, je tím správným prvním krokem na vaší cestě za vysněnou postavou. Podmínkou je parťák. Člověk, který vás touto cestou povede a vždy, za každé situace vám bude stát po boku.
Vyslechne si vaše přání.
Zbaví vás části sdíleného trápení a frustrace.
Znásobí vaši sdílenou radost z prvních úspěchů.
Nebude vám slibovat nemožné, ale připraví pro vás program přesně na míru. S respektem k vám. K vašim potřebám, k vašemu tělu, věku, pohlaví, zdraví. 

Za nás jasná volba – Nutriadapt 

S výběrem nám pomohla četná doporučení a ohlasy, proto jsme se do pražské poradny Nutriadapt (člen celorepublikové franšízy) vydali téměř na jisto. Přátelské prostředí, komorní sestava a hlavně – absolutní zájem o klienta

V Nutriadaptu neslibují zázračné diety na počkání, ale zajímáte je vy. Maximálně profesionální a zároveň neuvěřitelně lidský přístup je přesně tou podporou, kterou člověk ve svém rozhodnutí potřebuje.


Diagnostika – this is a new flower

Na první schůzce nedostanete karafiát, ale kompletní informace o složení svého těla díky diagnostice, užívané i ve zdravotnictví. Vaše tělo vás jejím prostřednictvím seznámí se svým aktuálním stavem i s poměrem tuků a svalové hmoty. Odhalí tu i skrytý (a proto nejnebezpečnější) viscerální tuk. Zjistíte svůj metabolický věk. A s sebou si kromě obrovského množství informací odnesete i diagnostiku se znázorněnou postavou ve 3D.

Dál už to jde krok po kroku. Určení cíle. Sestavení jídelníčku. Sledování změn. Udržení změn.Tipy a rady, které na internetu ani od kamarádek nezískáte
 

Jistě. Každý máme ve svém okolí někoho, kdo už více či méně úspěšně hubnutí zkusil. Bylo by snadné chopit se nějakého funkčního postupu, ale co zabralo na kolegyni, nemusí zabrat na vás. Co pomohlo kamarádce zhubnout, druhé pár kilogramů přidalo. 

Dejte svému tělu to nejlepší, zaslouží si to

Netrapte se zbytečnými pokusy, nemučte se hladem, nenuťte svému tělu věci, které strašně vypadají a ještě hůř chutnají. 

Svěřte se do rukou odborníků, kteří sestaví ideální program přímo pro vás. 

A udělejte to hnedDejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také