<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Tipy na dárky ke Dni otců

24.5.2022

TipDárek

„Nic nechci, nic nepotřebuju” nebo „Šikla by se mi nějaká šukalka nebo durchšlok”, jsou dva nejčastější typy odpovědí, když se táty zeptáte, co by si přál. První odpověď vám nepomůže vůbec, druhá vlastně ještě míň, když nevíte, o čem je řeč. Inspirujte se!

 

Víme, jak těžké je vybrat dárek muži, ať už jde o manžela, tátu nebo tátu táty. Proto jsme zapátrali v partnerském webu Penta Family a přinášíme vám několik tipů.

Sportuje nebo jezdí na výlety?

Pak jej určitě potěšíte sportovním náramkem nebo hodinkami, které mu budou u jeho aktivit ukazovat výkon a dohlédnou i na to, aby se nepřepínal. Zážitky z výletů může zaznamenávat na foťák nebo kameru, velmi oblíbené pánské hračky :-)

Rád tráví čas na zahradě nebo v dílně?

Mrkněte na nářadí nebo tolik oblíbené kutilské kufříky. Pro relax na zahradě nebo třeba k výpravě na ryby se mu určitě bude hodit lehký a skladný lazy bag. Pohodlí si na něm udělá kdekoliv, s novinami odpoledne u bazénu i s pruty u rybníka.

Kdo vládne grilu? Táta!

A s touto grilovací soupravou jej to bude bavit ještě víc. Když mu k soupravě pořídíte i nový gril, zlobit se určitě nebude ;)

Hledáte jen nějakou drobnost?

Pak vyberte nějakou vodu po holení nebo třeba sluchátka pro nerušené sledování sportovního přenosu.

Pořád si ještě nejste jisti? Nevadí, napište nám sem do chatu a my vám s výběrem toho správného dárku rádi pomůžeme :-)