<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Tipy na nejlepší vánoční dárky pro děti

Máme pro vás jednu pozvánku – navštivte náš mateřský web Penta CZ a vyberte nejlepší dárky pro děti. Má to ještě jednu výhodu!

Pokud už jste si objednávkami nasbírali nějaké odměny za nákup v podobě pentů, můžete je využít k placení nejen zde na G21 Vitality, ale právě i na našem mateřském webu Penta CZ. Počet pentů, který máte k dispozici, zjistíte na svém zákaznickém účtu po přihlášení.

A teď už ty hračky! Co dát pod stromeček těm nejmenším?

Děti ve věku kolem dvou až tří let je těžké zabavit něčím déle než deset minut. Tedy pokud nepočítáme lechtání nebo hru na honičku. Proto je správný výběr hraček tak důležitý. 

Vánočním hitem jsou odrážedla a chodítka. Pro nejmenší děti jsou skvělé hračky a hry, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku i představivost a baví i nás, dospělé. Podívejte se i na kostky nebo oblíbené vkládačky a báječné interaktivní dětské hračky

Speciální tip – hračky Montessori

Vánoční nabídka hraček Montessori je zaměřená na zdravý rozvoj dětí. Podporuje manuální zručnost, motoriku i logické myšlení.

Panenky a plyšáci

Děti se rády mazlí a mají své oblíbené hračky na usínání. Koukněte na roztomilé hřejivé plyšáky, prohlédněte si látkové nebo klasické panenky.

Co milují holčičky i kluci? 

Nářadí, domečky, kuchyňky i autíčka nebo kočárky. Nemusíte rozlišovat, co je vhodné pro holčičku nebo pro kluka, protože děti si do toho většinou stejně nenechají mluvit. S kuchyňkou si rád hraje Martínek i Verunka, autíčka si mezi sebou posílají chlapci i dívky, o nářadí se taky přetahují a je jim úplně jedno, pro koho je výrobcem určené. 

Když nevíte, co by, mrkněte na baťůžky nebo teepee

Ty jsou univerzální a potěší holky i kluky, malé i větší děti. V krásném stanu si budou šeptat první tajemství a do baťůžku naloží své poklady, když je vezmete na výlet nebo na návštěvu babičky.