<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Tipy na nejlepší vánoční dárky pro teenagery

Hledáte dárky pro teenagery, kteří asi neocení mixér nebo sadu nádobí? Využijte možnost nákupu v našem mateřském e-shopu, pod stejným zákaznickým účtem a s možností využít k placení nasbírané penty.

Fanoušci počítačových her jsou jasní

 

Uděláte jim radost některým z herních doplňků. V nabídce na Penta CZ najdete herní sluchátka, myši i klávesnice. Nebo se mrkněte na herní volanty a pedály.

Ve vánoční nabídce najdete i skvělá herní křesla, na kterých se dá pohodlně sedět i při práci nebo učení. 

Chcete svého puberťáka nebo puberťačku trochu rozpohybovat?

 

Nové kolo podstatně zvyšuje chuť na cyklovýlet, tak se podívejte na cenově dostupná horská nebo celoodpružená kola Capriolo se skvělým poměrem ceny a vlastností.

Chytré hodinky a náramky

 

Pro sportovce tu máme ještě jeden tip – dárky z kategorie chytrých hodinek nebo náramků. Stylové provedení, chytré funkce a odolnost patří k vlastnostem ideálních dárků pro teenagery. 

Podupávají si v rytmu hudby svých oblíbených kapel?

 

JBL je značka, která mládeži fandí a kolekce přenosných bezdrátových reproduktorů nebo cool sluchátek to potvrzuje. Super ceny, ultimátní výkon, trendy design – zaručená radost mládeže pod stromečkem.

Fotí a sdílejí fotky nebo videa?

 

Pak to jistí super insta foťák nebo kompakt. Kouzlo instantních fotoaparátů spočívá v možnosti okamžitého tisku pořízených fotografií. Instaxy jsou trendem, oblíbeným v každém prostředí.Kompakty jsou zase elegantní, outdoorové s odolnou úpravou a hlavně skladné.