<Zpět nae-shop
Recepty
Sport a fitness
Zdravý životní styl
Rady a tipy
Produkty G21 Vitality
  • Kategorie
  • Výrobci

Vánoční výběr – nejlepší tipy na dárky

Vybrali jsme nejoblíbenější produkty, které bodují mezi vánočními dárky. Už nemusíte bloudit po webech a zdlouhavě pátrat, teď pro vás máme výběr toho nejlepšího pěkně na jednom místě. A se slevovým kódem!

Letos vsaďte na jistotu

Pokud pod stromeček zabalíte novou multifunkční fritézu nebo mixér, který i uvaří polévku a po práci se sám vyčistí, budou obdarovaní určitě jásat, Usnadníte jim přípravu jídel, ušetříte čas a spokojená bude i vaše peněženka – se slevovým kódem VANOCE15 totiž ušetříte celých 15 % z běžné ceny.

Kuchyňský robot se slevou 2 000 Kč

Top dárkem může být i kuchyňský robot G21 Promesso. Je celý z kovu, kovové má i převody, takže se na něj můžete na sto procent spolehnout. Na výběr je ve třech provedeních – stříbrný, hnědý a tmavě šedý.

Na Promesso se sice slevový kupón nevztahuje, ale díky snížení ceny o 2 000 Kč a slevě po přihlášení 150 Kč jej teď můžete mít za pouhých 6 840 Kč včetně bohatého příslušenství.

Dárky pro celou rodinu

Jaké vlastnosti by měl mít správný dárek? 

 

  • Musí udělat radost
  • Musí něco umět, lapače prachu nepodporujeme
  • Musí být kvalitní a něco vydržet
  • Musí být za dobrou cenu

 

Všechny tyto požadavky splňují pomocníci, na které dáváme dokonce prodlouženou 4letou záruku. Ostré kuchyňské nože, které jsou už dokonce zabalené v dárkové kazetě. Prvotřídní nádobí na vaření i speciální pánve, které vyrábíme v Německu. 

 

Má ten, pro koho dárek vybíráte, rád zdravé věci? Pak vám určitě poděkuje za silný mixér, ve kterém si připraví smoothie, hummus i sametově hebké ořechové máslo. 

Dva slevové kódy, radost pro každého

Zatímco se slevovým kódem VANOCE15 ušetříte 15 % při nákupu vybavení do kuchyně, slevový kód VANOCE10 určitě udělá radost těm, kdo vybírají dárky pro příznivce grilování nebo zapálené zahradníky a pěstitele. Odečte totiž celých 10 % z ceny nového grilu či zahradního pařeniště. A platí i pro elektrické krby, které dodají domovu nádhernou sváteční atmosféru po celý rok 💕