Zkuste s námi Bunjee Workout

Zkuste s námi Bunjee Workout

Hledáte cvičení, u kterého se nejen zapotíte, ale zároveň i pobavíte? Pak by se vám mohlo líbit bunjee workout, u kterého si i zalétáte. Že jsme se zbláznili? Ale kdepak!

Pokud se chcete vznášet ve vzduchu a zároveň hubnout, pak je pro vás toto cvičení přímo šité na míru. Cvičení pochází z Thajska a u nás je známé pouze několik měsíců. V celé Evropě se nachází několik studií, kde si můžete bunjee workout vyzkoušet, přičemž jedno z nich je i u nás.

Jak to celé probíhá?

Jedná se o cvičení, při kterém jste po celou dobu lekce zavěšení na pružném laně. Toto lano máte postrojem připnuté k pánvi, řekněme jako při bunjee jumpingu. Je vaše váha vyšší a vy se bojíte, že vás lano neudrží? Nezoufejte! Lana jsou přizpůsobena na různé váhy. Cvičení si proto mohou dovolit jak lidé s nižší váhou, tak i ti, kteří mají nějaké to kilo navíc.

Co mi cvičení přinese?

Během cvičení zapojíte svaly celého těla. Dokonce i ty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Posílíte vnitřní stranu stehen, hýždě, bříško, procvičíte krční páteř a uvolníte ztuhlé svalstvo na zádech. Jednoduše řečeno, během hodinky se pořádně zapotíte a vaše tělo dostane zabrat. Ale nebojte! Jednotlivé lekce jsou přizpůsobeny vašim možnostem. Existují totiž i lekce pro starší osoby a také pro ty, kteří nejsou zvyklí cvičit.

Co na sebe?

Vezměte si to, co je vám nejvíce pohodlné. Ovšem my doporučujeme opnuté legíny nebo kraťasy a triko. Počítejte také s tím, že na sebe budete muset dostat pogumované kraťasy, které by se na volné tepláky jen těžko natahovaly. S botami si hlavu nelámejte, cvičí se na boso. Samozřejmě nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník, který po skončení lekce zaručeně uvítáte.

 

Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také