beECO

Máte rádi beECO? My ano, a moc! Naše eko kelímky, lahve a shakery z ekologicky čistého Wheat Straw materiálu (zbytky pšeničné slámy, které díky beECO našly další využití) jsou úplně dokonalé. Termohrníčky a šálky beEco mají dvojité stěny i víčka, takže udrží teplé nápoje déle teplé a studené déle studené. Shakery beECO jsou zase udělané tak dobře, že si v nich svůj protejnový koktejl můžete připravit kdykoliv a kdekoliv. Chraňte přírodu pitím z beECO hrníčků!

Zaujměte své zákazníky hitem – termohrníčky a kelímky beECO, umístěnými v atraktivním stojanu.
12 099 Kč

Růžový cestovní šálek z ekologického materiálu s dvojitými stěnami a dvojitým víčkem s uzaviratelným otvorem na pití udrží teplé i studené nápoje v požadované teplotě.
189 Kč

Béžový Fitness shaker z ekologického materiálu s ideálně velkým pitným otvorem a skvěle těsnícím víčkem s pojistkou na proteinové nápoje, osvěžující limonádu i ledovou tříšť.
249 Kč

Růžový Fitness shaker z ekologického materiálu s ideálně velkým pitným otvorem a skvěle těsnícím víčkem s pojistkou na proteinové nápoje, osvěžující limonádu i ledovou tříšť.
249 Kč

Modrý cestovní šálek z ekologického materiálu s dvojitými stěnami a dvojitým víčkem s uzaviratelným otvorem na pití udrží teplé i studené nápoje v požadované teplotě.
189 Kč

Zelený cestovní šálek z ekologického materiálu s dvojitými stěnami a dvojitým víčkem s uzaviratelným otvorem na pití udrží teplé i studené nápoje v požadované teplotě.
189 Kč

Modrý Fitness shaker z ekologického materiálu s ideálně velkým pitným otvorem a skvěle těsnícím víčkem s pojistkou na proteinové nápoje, osvěžující limonádu i ledovou tříšť.
249 Kč

Béžový cestovní šálek z ekologického materiálu s dvojitými stěnami a dvojitým víčkem s uzaviratelným otvorem na pití udrží teplé i studené nápoje v požadované teplotě.
189 Kč

Zelený Fitness shaker z ekologického materiálu s ideálně velkým pitným otvorem a skvěle těsnícím víčkem s pojistkou na proteinové nápoje, osvěžující limonádu i ledovou tříšť.
249 Kč
Offline operator

Naši operátoři jsou online
vždy od 8 do 18 hodin.

Ověřeno zákazníky
Co se ostatním zákazníkům líbilo při nákupu?
Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz
100%
před 5 dny
rychlost, spolehlivost, kvalita výrobků a bezproblémové řešení případných reklamací rychlost, spolehlivost, kvalita výrobků a bezproblémové řešení případných reklamací
před 5 dny