Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

  • Kategorie
  • Výrobci
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Příbory

Udělejte z každého stolování krásný zážitek. S elegantními nerezovými příbory v extra vysoké kvalitě to prostřenému stolu sluší, příbory se navíc dobře drží a jejich používání je příjemné i pohodlné.

Kvalitní nerezové příborové sady s prodlouženou zárukou 2 + 2 roky jsou v dárkovém balení, takže je oceníte i při výběru vánočních nebo narozeninových dárků.

VíceMéně

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pozdvihněte úroveň svého stolování a dopřejte si luxus, který si zasloužíte! Prémiová sada příborů G21 Gourmet Excelent vytvoří z každého jídla zážitek, ať už se jedná o běžný oběd, nebo slavnostní večeři s přáteli a rodinou.

1 999 Kč 

s DPH

1 652 Kč 

bez DPH

2. jakost - sleva. Pozdvihněte úroveň svého stolování a dopřejte si luxus, který si zasloužíte! Sada příborů G21 Gourmet Delicate vytvoří z každého jídla zážitek, ať už se jedná o běžný oběd, nebo slavnostní večeři s přáteli a rodinou.

599 Kč 

s DPH

495 Kč 

bez DPH

Pozdvihněte úroveň svého stolování a dopřejte si luxus, který si zasloužíte! Sada příborů G21 Gourmet Luxury vytvoří z každého jídla zážitek, ať už se jedná o běžný oběd, nebo slavnostní večeři s přáteli a rodinou.

599 Kč 

s DPH

495 Kč 

bez DPH

2. jakost - sleva. Pozdvihněte úroveň svého stolování a dopřejte si luxus, který si zasloužíte! Sada příborů G21 Gourmet Supreme vytvoří z každého jídla zážitek, ať už se jedná o běžný oběd, nebo slavnostní večeři s přáteli a rodinou.

599 Kč 

s DPH

495 Kč 

bez DPH