Vybírali jsme účastnice a účastníky Proměny s G21.  A víte co? Bylo to drsné.

Vybírali jsme účastnice a účastníky Proměny s G21. A víte co? Bylo to drsné.

Proměna s G21 je dvouměsíční program na změnu postavy dobrým jídlem a pohybem. Pája Kladivová, Jan Caha a naše G21 s účastníky strávíme čas téměř až do Vánoc a v úterý jsme se poprvé sešli osobně. Bylo to zajímavé, čtěte dál.

Setkání nebylo drsné na na makačku, ta na ty vybrané teprve čeká. Ale na psychiku. Určitě naši i jejich, protože přiznejme si, na podání přihlášek museli mít “koule”. Takže představa, že jdete někam, kde jsou všichni děsně namakaní a vysportovaní, civí na vás a hodnotí vás, musí být náročná. A my si té desítky pozvaných, které a kteří se dostavili, moc vážíme a smekáme před nimi. A máme pro ně i pro vás jedno překvapení, čtěte dál!

Nervy na obou stranách

Nejprve ale zpět k úternímu setkání. Zabrat jsme dostali i my, kteří pro vás Proměnu s G21 připravujeme. Už v přihláškách byly příběhy, které nás vzaly za srdce. Ale osobně to bylo těžší. Jak byste třeba nesly, kdyby vám partner řekl, že se mu nelíbíte? S tímhle se musela poprat nejedna z přihlášených. Jak by vám bylo každý den před odchodem z domu, kdybyste si nevybírali/y oblečení podle toho, co se vám líbí, ale podle toho, co vás líp schová?

Dojmy a pocity

Úterní podvečer v Aréně Pavly Kladivové byl plný emocí. Vzduchem létaly centimetry i kilogramy, vtipy i smutné historky. Přihlášení si mezi čtyřma očima povídali s trenéry z Pájina týmu a s Honzou Cahou, naší jedničkou na poli fitness výživy. Věnovala se jim i finalistka Miss České republiky Vendula Neumannová, která s nimi bude v průběhu Proměny řešit i možnou změnu stylu a vizáže, přizpůsobení se “nové” postavě.

“Koupím si krásné svatební šaty!”

Motivace k přihlášení do Proměny s G21 byly různé. Jaroslava chce být krásná nevěsta. Simona chce nové džíny v menší velikosti. Na Kláru čekají ve skříni upnuté růžové šaty. Spousta důvodů, spousta příběhů. Společné mají jedno - chtějí změnu. Změnu sebe sama, změnu životního stylu, změnu psychické pohody, protože ta s vlastní spokojeností prostě souvisí.

A my - G21, Honza i Pája se svým týmem - jsme prostě museli změnit původní plán.

Ze tří pět!

Ano, přesně tak. Ač jsme původně mluvili o 3 účastnících, kteří budou moci Proměnu s G21 absolvovat, rozhodli jsme se jejich počet rozšířit. Opravdu nás přihlášení i jejich příběhy vzaly za srdce, takže do konce tohoto týdne oznámíme 5 jmen, které čeká více než dvouměsíční proměna v Proměně. Fanděte jim!

Dejte tip přátelům
Vložte vlastní
recept nebo článek
a vyhrajte skvělou sušičku potravin.
Z každých vašich 10 publikovaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autorovi pošleme sušičku G21 Paradiso Cube. Budete to vy?
Autor
Jak se vám článek líbil?
86%
Nelíbí se mi

Komentáře

Přečtěte si také