Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

 • Kategorie
 • Výrobci

Vakuovací nástavec G21 Vortex

 
Vakuovací nástavec G21 Vortex je revoluční novinkou, s jejíž pomocí připravíte dokonale hladké smoothie, krémové polévky, příkrmy pro děti, másla a jiné mixované pokrmy bez nežádoucích bublin vzduchu. Dopřejte si to nejlepší, co trh s mixováním nabízí!
 
Výrobce
G21
Kód

60081485

Part No.

G21VTX1

DPH
21%
Vaše cena s DPH
499 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
412 Kč bez DPH
Recyklační poplatek
1,00 Kč , DPH:  21%  (Malé domácí spotřebiče elektrické nože, kráječe,)
Vaše cena  s RP*
412 Kč
Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 Měsíce
Objednat
other
Skladové číslo 60081485 Part No. G21VTX1 EAN 8595627418632

Popis produktu

Jste milovníkem smoothie, krémových polévek a dalších mixovaných pokrmů? Je chloubou vaší kuchyňské linky mixér Perfect smoothie Vitality, Smart smoothie Vitality, Excellent nebo Perfection od značky G21? Pak rozhodně musíte vyzkoušet mixování ve vakuu. My jsme ho zkusili a je to zdravá bomba!

Vakuovací nástavec G21 Vortex je revoluční novinkou, s jejíž pomocí připravíte dokonale hladké smoothie, krémové polévky, příkrmy pro děti, másla a jiné mixované pokrmy. V rozmixované směsi nenajdete žádné nežádoucí vzduchové bubliny, které by rozdělovaly jednotlivé složky pokrmu. Připravte si dokonalou jemnou směs oblíbených chutí, která vás jemně pohladí po jazyku.

Blender G21 Perfect smoothie Vitality a Vakuovací nástavec G21 Vortex

Proč mixovat ve vakuu?

Mixování ve vakuu je nejzdravějším a nejchutnějším způsobem mixování. Do směsi se při mixování ve vakuu nedostane vzduch a nedochází tak k oddělení jednotlivých surovin. Navíc po mixování ve vakuu potraviny tak rychle neoxidují, proto vaše oblíbené smoothie vydrží déle čerstvé. Směsi i nápoje si můžete připravit klidně několik hodin předem, aniž by přišly o svou svěžest, původní chuť či barvu.

Smoothie vyrobené za pomocí vakuovacího nástavce G21 Vortex

Jak na to? Rychle a snadno!

Naplňte nádobu mixéru G21 potravinami, nasaďte Vortex na víko a stisknutím tlačítka jej zapněte. Z nádoby se vysaje všechen vzduch, po odsátí vzduchu se Vortex automaticky vypne. Poté umixujte své smoothie nebo polévku tak, jak jste běžně zvyklí. Po umixování můžete buď směs v zavakuované nádobě skladovat, nebo otevřít vzduchovou pojistku na horní straně vakuovacího nástavce a přístroj z víka mixéru odstranit. Výsledkem je dokonale promíchaná hladká směs bez nežádoucích vzduchových bublin. Dobrou chuť!

Vakuovací nástavec G21 Vortex

Specifikace

 • Značka: G21
 • Model: Vortex
 • Určení: Vakuovací nástavec
 • Maximální podtlak: 50 KPa
 • Materiál: plast
 • Kompatibilita: Blender G21 Perfect smoothie Vitality, G21 Smart smoothie Vitality, G21 Perfection, G21 Excellent
 • Napájení: 4 x AA baterie (nejsou součástí balení)
 • Hmotnost: 0,3 kg

Parametry

Fyzické vlastnosti

Barevné provedení
černá
Hmotnost (kg)
0,3

BPA free
Ano

Hodnocení

80 %

 
80%
 • Dobrý

24.8.2021