Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

  • Kategorie
  • Výrobci
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Kuchařky

Vařit či nevařit? Toť otázka, na kterou nejlépe odpoví autoři stejnojmenné kuchařky, plné skvělých receptů. Ty nejlepší a nejoblíbenější kuchařské knihy s recepty na špenát, palačinky, hlavní jídla i dezerty, s recepty na svačiny i obědy máme skladem a dodáme vám je rychle a spolehlivě. Hledáte top recepty pro vaření, pečení, míchání i mixování? Kuchařky s recepty na zdravá jídla i kuchařské knihy pro sváteční menu? Vyberte si nebo nám napište. S výběrem kuchařky vám rádi poradíme.

VíceMéně

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
3 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Vařit či nevařit? Odpovíte-li si nevařit, pak by vám tato kuchařka mohla být dobrým průvodcem, jak na to. Máte-li chuť začít i jen trochu nevařit, můžete začít ihned. Kuchařka obsahuje velké množství receptů, které zvládne každý začátečník.

268 Kč 

s DPH

244 Kč 

bez DPH

Česká vánoční kuchařka živé stravy je jednoduchý a nápaditý manuál s celoročním použitím. Obsahuje více než 80 raw receptů na cukroví, štrůdly, štědrovečerní večeři, silvestrovskou party, jednohubky, krekry, čipsy a další.

268 Kč 

s DPH

244 Kč 

bez DPH

Kniha RAW pro zdraví a krásu od kuchařky Jitky Adamové vám pootevře tajemství těch nejzdravějších a nejchutnějších receptů připravených z čerstvých přírodních surovin bez chemie, lepku a laktózy.

499 Kč 

s DPH

454 Kč 

bez DPH