Magazín

S VÝBĚREM VÁM RÁDI PORADÍME

+420 383 369 131 nebo obchod@g21-vitality.cz

  • Kategorie
  • Výrobci
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Sous vide

Pomalé vaření, vaření ve vakuu, sous-vide – vynikající ponorný sous-vide vařič G21 Akura nebo G21 Maestro vám připraví dokonalé pokrmy, ať už vaříte jako šéfkuchař nebo s vařením teprve začínáte. G21 Akura pro pomalé vaření má i chytrou aplikaci plnou receptů, kterou získáte zdarma.

Speciality ani oblíbená běžná jídla při vaření ve vakuu nepřipálíte a pochutnáte si na nich ve vyšší kvalitě, navíc při sous-vide vaření ušetříte čas. K ponornému vařiči si pořiďte i kontejner pro pomalé vaření. Za pozornost stojí i tipy pro sous-vide vaření.

VíceMéně

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
6 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Elegantní a dokonalý sous-vide vařič G21 Maestro s WiFi ovládáním přes mobilní aplikaci s recepty využijete pro zdravé vaření s plnou a dokonalou chutí i vůní potravin. Vyberte recept, připravte suroviny a odešlete pokyn – o zbytek se vařič postará sám.

3 290 Kč 

s DPH

2 719 Kč 

bez DPH

Pro zdravé vaření s plnou a dokonalou chutí i vůní potravin použijte pomalý vařič Sous vide G21 Akura s WiFi ovládáním přes mobilní aplikaci s recepty. Vyberte recept, připravte suroviny a odešlete pokyn – čas i teplotu vaření už si vařič nastaví sám.

2 690 Kč 

s DPH

2 223 Kč 

bez DPH

Pomůcka pro sous-vide vaření – izolační kuličky G21, které zadržují teplo ve vodě při sous-vide vaření. Příprava sous-vide specialit je tak ještě efektivnější a úspornější. 100 ks v balení.

349 Kč 

s DPH

288 Kč 

bez DPH

Sous-vide vychytávka – držák a oddělovač sáčků se zavakuovanými surovinami pro sous-vide vaření. Jednoduchý a praktický sous-vide doplněk vaření udrží balíčky odděleně od sebe a zrychlí přípravu sous-vide pokrmů.

490 Kč 

s DPH

405 Kč 

bez DPH

12l nádoba pro vaření metodou Sous Vide zabraňuje vypařování vody, pomáhá lépe udržovat teplotu a zamezí nežádoucím tepelným ztrátám. Nádoba je z polykarbonátu v čiré barvě.

890 Kč 

s DPH

736 Kč 

bez DPH

7l nádoba pro vaření metodou Sous Vide zabraňuje vypařování vody, pomáhá lépe udržovat teplotu a zamezí nežádoucím tepelným ztrátám, nádobu je možné mýt v myčce na nádobí. Polykarbonát, čirá barva.

650 Kč 

s DPH

537 Kč 

bez DPH